Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Як правильно вибрати вантажні колеса?

15.06.2018

Від правильно підібраних вантажних шин буде залежати не тільки безпека самого водія, але і вантажу, що перевозиться. Як правило, колеса для комерційного транспорту піддаються серйозним навантаженням, особливо в умовах поганих доріг. Така експлуатація може негативним чином позначатися на стані підвіски автомобіля і його загального терміну служби. Правильний вибір покришок зможе підвищити експлуатаційний термін транспортного засобу і убезпечить власника від небезпечних ситуацій на дорозі.

як не помилитися з вибором вантажних шин

Перш ніж переходити до підбору шин необхідно визначиться з типом автомобіля. На сьогоднішній день існують спеціалізовані покришки для:

  • будівельної техніки;
  • вантажного і легковантажного транспорту;
  • с/г машин;
  • спецтехніки.

Вантажні шини є найбільш затребуваною і поширеною категорією шин, і діляться в залежності від того, на якій осі будуть використовуватися - рульові (F), ведучі (D), причіпні (T) або універсальні (Z).

як не помилитися з вибором вантажних шин

Також слід враховувати дорожнечу подібної продукції в порівнянні з легковими аналогами. Так, покупка комплекту покришок для умовного тягача MAN з напівпричепом може обійтися в кругленьку суму. Заводська розмірність коліс 315/80 R22.5 коштує від 5500 грн за одне колесо. А подібних коліс знадобитися 10-20 штук + запаска.

Не варто економити на безпеці і комфорті, купуйте продукцію від відомих брендів (Bridgestone, Michelin, Continental) і такі колеса відслужать довго та якісно. З бюджетних компаній непогано себе показали китайські фірми Triangle і Ling Long.

як не помилитися з вибором вантажних шин

Ще один момент, який вимагає уваги - конструктивний тип колеса (діагональний або радіальний). Принципова різниця полягає в орієнтації шарів корду, за рахунок чого радіальні покришки більш керовані і довговічні, а діагональні - м'які і комфортні. Перед здійсненням покупки уточніть вид коліс - камерні або безкамерні. Другий варіант найбільш прийнятний за рахунок меншої ваги і як наслідок - відчутною економією палива.

Читайте матеріал по темі: «П'ять причин, чому не потрібно купувати б/у гуму»