Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Диски 13 діаметра (R13)

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Діаметр обода:
 • Параметри кріплення:
 • -
 • Ширина:
 • Тип:
 • Виробник:
Бажання вдосконалити свій транспортний засіб переслідує більшість автомобілістів. Одним з найбільш доступних і раціональних способів поліпшити машину, є можливість купити диски Р13. Перед водієм відкривається величезний асортимент сталевих і литих коліс, чиї ціни мають доступні значення. Грамотний вибір автодисків дозволить придбати стильні вироби, які підвищать ходові параметри автомобіля.
 

Як вдало купити диски на 13 і на що звернути увагу

 
Одним з головних показників практичного продукту буде виступати невелика вага колеса. Багато автомобілістів втрачають цей момент з поля зору, бажаючи встановити на свою машину якомога більші автодиски. Після переходу на більший діаметр збільшується маса коліс, що негативним чином позначається на більшості ходових характеристик автомобіля. У зв'язку з цим можна з упевненістю сказати, що найбільш раціональним варіантом буде купити легкосплавні диски R13.
 
Литі моделі відрізняються полегшеною конструкцією, яка буде на 30-40% легше, ніж у сталевих аналогів. Очевидні переваги від такого придбання будуть полягати в наступному:
 
 • кращі показники керованості;
 • економна витрата палива;
 • висока розгінна динаміка;
 • зменшене навантаження на трансмісію.
 
Наступним важливим параметром виступає міцність виробу. Адже саме від нього буде залежати підсумковий термін служби коліс. Сучасні виробники литих автодисків випускають якісні моделі, які добре переносять особливості експлуатації на вітчизняних машинах. У зв'язку з цим, багато водіїв хочуть купити литі диски R13 на ВАЗ та інші популярні марки авто.
 
У свою чергу сталеві варіанти також мають високі показники і зберігають свою цілісність навіть після серйозних ударів. Додатковою перевагою штампованих моделей виступає низька ціна, тому замовити сталеві диски 13 діаметра зможе будь-який водій. Якщо ви часто змушені пересуватися в поганих дорожніх умовах і не хочете витрачатися на титанові диски R13 - вашому вибору представлений широкий асортимент штампованої продукції.
 
Ще одним важливим параметром вибору виступає геометрія коліс. Найвищої точності вдається домогтися виробникам литих моделей. Точна геометрія значно впливає на акустичний і їздовий комфорт.
 
Що стосується дизайну, то тут однозначне лідерство займають легкосплавні колеса. У продажу можна знайти самі оригінальні дизайнерські версії з класичним або неординарним лакофарбовим покриттям. Купити титанові диски на 13 на ВАЗ - це все одно що вдихнути нове життя в стару машину!
 

Диски на авто R13: Основні параметри

 
Перш ніж купити диски R13, необхідно переконатися в тому, що маркування виробу в точності відповідає заводським параметрам вашого автомобіля. Як приклад можна розшифрувати литі диски R13 з наступними параметрами: 5.5x13 4x98 ET25 DIA 58.6.
 
 1. 5.5 - ширина обода, яка вимірюється в дюймах і повинна бути порівнянною з шириною покришки;
 2. 13 - монтажний діаметр, повинен збігатися з посадковим діаметром шини;
 3. 4x98 - кількість кріпильних отворів і відстань між ними;
 4. ET25 - виліт (може бути плюсовим або мінусовим), вимірюється в міліметрах;
 5. DIA 58.6 - діаметр центрального отвору під автомобільну маточину, вказаний в міліметрах.
 
Неправильний підбір або ігнорування заводських приписів може стати причиною непоправних наслідків, починаючи від неможливості установки автодисків на машину і закінчуючи виникненням аварійних ситуацій. Тому, перш ніж купити литі диски R13 на ВАЗ (або будь-який інший автомобіль), переконайтеся в точності усіх параметрів і проконсультуйтеся з фахівцями.