Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Розпродаж шин

Розпродаж шин на Koleso2000

Автомобільні покришки - один з ключових елементів кожного автомобіля. Саме від правильного вибору та якості коліс будуть залежати основні характеристики керованості, розгону, гальмування і безлічі інших важливих параметрів. Вибір автомобільних покришок необхідно проводити відповідально, відповідно до рекомендацій фахівців, видом автомобіля, дорожніми умовами та кліматом, де буде проходити переважна експлуатація.

Перебуваючи в непростій економічній ситуації, автомобілісти змушені економити на колесах. У зв'язку з цим водій встає перед вибором: придбати б/у покришки або знайти шини з розпродажу. Поношені колеса вкрай часто мають приховані конструктивні дефекти, які роблять процес використання таких шин досить небезпечною та ризикованою витівкою. А ось потрапивши на сезонний розпродаж зимової або літньої гуми, можна зробити вигідну покупку без втрати якісної складової.

Розпродаж зимових шин

Кожному водієві буде важливо дізнатися, коли настає довгоочікуваний момент розпродажі зимової шини. Такі пропозиції виглядають дуже заманливо, адже ще буквально вчора, здавалися дорогими та недоступними, зимові покришки вже сьогодні можуть бути вашими! Багато клієнтів задаються питаннями: з чим пов'язана розпродаж зимової гуми і не залежить це від якості продукції?

Насправді причини початку розпродажу можуть бути найрізноманітнішими. Деякі інтернет-магазини таким чином прискорюють процес реалізації великих партій коліс, які дістаються їм за вигідними цінами. Такий варіант є оптимальним як для кінцевого споживача, так і для самого магазину. Магазин отримує реальну виручку за рахунок великого обороту та уникає процесу затримання товару на складах, а ви купуєте якісні колеса за вигідними цінами.

Деякі сайти проводять акції та всілякі розпродажі зимових шин, які не були реалізовані протягом перших 1-4 років після випуску з заводу-виготовлювача. Як відомо, шинні компанії рекомендують не зберігати колеса на складах понад 5 років. У підсумку, ви можете придбати якісну фрикційну гуму від знаменитого бренду за доступною ціною тільки тому, що вона пролежала на складі пару-трійку років. Крім цього бувають окремі випадки, коли в наявності залишається недостатнє число покришок для реалізації повноцінного комплекту з чотирьох одиниць (1,2 або 3 колеса) і продавці продають такі позиції за зниженими цінами.

Розпродаж літніх шин

Дізнавшись про черговий розпродаж літньої гуми, далеко не всі водії знають, на що слід звернути увагу, перед тим як купити колеса. Починати підбір коліс зі зниженою вартістю слід відштовхуючись від дати виготовлення покришок, які вас зацікавили. Дану інформацію легко уточнити у менеджера, а в подальшому можна знайти і власноруч перевірівши на бічній поверхні кожної покришки.

Дані критерії досить важливі при виборі не тільки літніх, але і зимових коліс. На сьогоднішній день нормативний термін зберігання гуми на складі досягає позначки в 5 років. Колеса-пенсіонери, чий вік перевалює за цю межу купувати небажано, навіть якщо вам їх пропонують по дуже привабливої ціни. А ось більш свіжі колеса не повинні вас лякати тим, що знаходилися на закритому складі два або три роки. Їх характеристики навряд чи відрізнятимуться від параметрів коліс прямо з заводу, а ось цінник може дозволити заощадити кілька сотень.

Крім дати виробництва при розпродажі літніх шин важливо уточнити про їх поточний стан: в яких умовах вони зберігалися на складі, чи немає на них слідів монтажу або яких-небудь дефектів або пошкоджень. У тому випадку, якщо відповіді менеджера та акційна ціна влаштують вас, можна купувати шини без особливих роздумів!