Пн-Пт: 8:00 - 20:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: 9:00 - 15:00
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Сезонне зберігання

сезонное хранение шин в киеве

З настанням нового сезону всі автомобілісти починають спішно міняти «взування» у своїх транспортних засобів. На жаль, далеко не кожен з них надає важливості того, як і де буде проходити процес зберігання коліс в Києві. Деякі водії щорічно складують колеса в гаражі, а хтось примудряється розмістити їх у себе на балконі, де гума очікує настання нового сезону.

Неправильне зберігання може зіпсувати навіть якісний і майже новий комплект коліс, який втратить свої фізичні та експлуатаційні якості. В окремих випадках неналежне зберігання шин в Києві призводить до серйозного скорочення ресурсу коліс, а в окремих випадках, до повної непридатності.

Послуги зберігання гуми в Києві

Для того щоб уникнути неприємностей, наш фірмовий пункт видачі пропонує всім столичним водіям скористатися професійними послугами зберігання гуми в Києві у відповідності з усіма правилами і нюансами. Наш авторизований центр знаходиться за адресою: пр. Лобановського, 196б (шиномонтажний центр «Tyre Plus") і чекає вас в робочі дні з 9 до 19 без перерви.

Компанія Колесо2000 пропонує клієнтам скористатися послугами зберігання коліс в Києві. У нашому шиномонтажній центрі ви зможете залишити свій комплект гуми в будь-який зручний для вас час і на будь-який термін. Наша організація вже не перший сезон надає даний тип послуг, тому заслужила добру репутацію і широку клієнтську базу.

При здачі ваших коліс вам на руки видається спеціальний бланк прийому покришок, де повинна бути вказана наступна інформація:

  • типорозмір;
  • марка і модель коліс;
  • залишкова глибина протектора;
  • серія DOT-коду;
  • підсумкова вартість наданої послуги.

Наш фірмовий центр, що надає послуги зі зберігання покришок володіє спеціальними приміщеннями, які відповідають всім нормам і правилам. У приміщеннях дотримується постійний тепловлажностной режим, проводиться періодичне провітрювання, відсутні прямі сонячні промені і горючі матеріали поблизу.

Як відбувається процес зберігання шин в Києві?

Хранение резины в Киеве

Після отримання ваших коліс, ми відправляємо їх в спеціально підготовлене і обладнане приміщення, де буде проходити процес зберігання шин в Києві. Наші фахівці завжди слідують всім необхідним правилам та умовам. Після того як покришка знята з диска, поверхня колеса оглядається на предмет наявності дефектів, після чого йде опис стану отриманих шин. В обов'язковому порядку проводиться вимір залишкової глибини протектора в трьох різних місцях. Додатково вказуються всі нюанси щодо стану бортів, дати випуску, присутності ремонтних пластирів і наявність інших пошкоджень.

Сам процес сезонного зберігання шин в Києві проходить на закритому і сухому складі, куди не проникають сонячні промені, вологість і вогкість. Підтримка стабільного температурного режиму допомагає зберігати колесам ідеальні технічні і функціональні характеристики. Зберігання шин проходить строго у вертикальному положенні на спеціально передбачених для цього стендах. Такий стан допомагає підтримувати правильну форму колеса і запобігати деформацію бічній поверхні і самого протектора.

Пам'ятайте, що правильне зберігання гуми в Києві - одна з ключових умов комфортного і безпечного пересування на дорозі!

Корзина
ЗИМНИЕ ШИНЫ NOKIAN NORDMAN RS 185/65 R14 90R XL
5700 грн
ЗИМНИЕ ШИНЫ NOKIAN NORDMAN RS 185/65 R14 90R XL
5700 грн
Итого к оплате:
Скидка:
5700 грн
5700 грн