Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Покришки на велосипед

  • Вартість, грн:
    -
  • Діаметр:
  • Ширина:
  • Колір:
  • Бренд:

Покришки на велосипед - основні особливості і критерії підбору

Велосипед став одним з найбільш відомих винаходів Леонардо да Вінчі. Креслення нової машини був створений ще в 1493 році, а вже зараз велосипедом мало кого вдасться здивувати. На сьогоднішній день практично кожен чоловік пробував кататися на цьому чудовому транспортному засобі. Для багатьох цей вид пересування переростає з дитячого розваги в життєву необхідність і використовується в повсякденному житті.

велопокрышки

Сучасні велосипеди відрізняються не тільки моделями, видами та конструкціями, а й можуть володіти різними типами коліс. На жаль, пересічні і недосвідчені користувачі рідко розбираються у всіх нюансах і часто плутають самі велошіни від звичайних камер для велосипеда. Це й не дивно, власник велосипеда хоче отримувати задоволення від самого процесу використання транспортного засобу, а не морочитися з приводу різних деталей. Однак, для забезпечення комфортних і безпечних поїздок будуть потрібні якісні та надійні покришки. В ході підбору велошіни необхідно відштовхуватися від наступних нюансів:

  • пори року;
  • погоди;
  • типу дорожнього покриття та його стану.

Основні види велопокришек

Звичайному користувачу, який вважає за краще поїздки в умовах міста по асфальтовим покриттям гарної якості рекомендується використовувати гладкі велошіни під назвою «полуслік» або «слик» з шосейним дизайном протектора. Саме така будова робочої зони покришки відмінним чином можна порівняти з чистим і сухим асфальтом. Серед переваг «сликов» можна виділити прекрасні швидкісні характеристики та практично повну відсутність вібрацій при пересуванні. Незважаючи на це слід бути дуже акуратним в процесі екстреного гальмування на мокрій або слизькій дорозі.

«Полуслікі» мають комбіновану будовою малюнка протектора. Найчастіше центральна зона має гладкі або рельєфні блоки, а плечові зони відрізняються більш значними зубцями. Головною перевагою «полусліків» виступає їх універсальність. Такі велошіни підійдуть для всіх любителів катання по рівних покриттях, починаючи від кантрі кросу і закінчуючи невеликим бездоріжжям.

велошины

Грязьові та гравійні колеса мають посилений і агресивним дизайном. Такі покришки відрізняються рідкісними та високо виступаючими зубцями блоків. Даний тип велопокришек дозволяє досягати безпеки в найнебезпечніших та непередбачуваних умовах. При виборі таких коліс необхідно розуміти, що грязьові і гравійні шини виявляться малокорисними на рівному асфальті, відрізняючись прискореним зносом протектора та додатково ускладнюючи ваше пересування.

Зимові шини на велосипед

Зимові велопокришки будуть обов'язковим атрибутом для всіх велосипедистів, які не бажають розлучатися зі своїм двоколісним другом навіть у холодну пору року. Коли дороги вашого міста покриються снігом, льодом, брудом або талим снігом, то зимові велошіни зможуть виручити вас. Відмінною особливістю таких коліс можна вважати неширокий та яскраво виражений протектор з рідкісними зубцями. Такий дизайн дозволяє підтримувати необхідне зчеплення в умовах глибокого пухкого або укоченого снігу. Підбираючи собі зимові велошіни, зверніть увагу на шиповані моделі, які як автомобільні покришки, дозволять отримати ще більше стабільності та зручності при пересуванні на будь-яких слизьких видах покриттів.