Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Статті

Який термін придатності шин?

24.05.2023

Існує декілька ключових факторів, що впливають на придатність шин. До них можна віднести: умови зберігання, умови експлуатації та вік шини.

Як вибрати літні шини?

03.05.2023

Як обрати літні шини, щоб зробити вашу поїздку безпечнішою та комфортнішою? На це запитання відповість лідер ринку - інтернет-магазин шин та дисків koleso2000.

Особливості дисків VLF із технологією Flow Forming

19.04.2023

VLF – це виробник легкосплавних дисків для автомобілів, який спеціалізується на технології гібридного лиття (hybrid casting) та дисків з технологією Flow Forming.

Як правильно виконати підбір дисків по авто?

29.04.2021

Зіткнувшись з необхідністю покупки нового комплекту, звичайний водій може зазнавати труднощів, спробувавши здійснити підбір дисків по марці авто. Для того щоб спростити цю задачу і уникнути прикрих помилок, ми вирішили внести роз'яснення.

Особливості та переваги літніх шин Zeta

14.07.2020

Нещодавно у продажу з'явилися китайські шини Zeta, які змогли влаштувати справжній фурор на світовому ринку коліс. Розробникам з Піднебесної вдалося створити дійсно якісну і надійну гуму.

Яку роль відіграє малюнок протектора зимових шин?

16.11.2018

На сьогоднішній день у кожного шинного виробника в асортименті можна знайти величезну кількість зимових моделей з найрізноманітнішими протекторними малюнками. Часто, в асортименті якого-небудь відомого бренду можна знайти більше десятка зимових моделей, кожна з яких має свої особливості, переваги і недоліки. Так в чому ж полягає принципова відмінність?

Від яких факторів залежить рівень шуму коліс?

14.11.2018

Виникнення шуму в салоні машини від шин - досить поширене явище. При цьому експерти стверджують, що рівень шуму не залежить від сезонності коліс. Рівень акустичного комфорту буде залежати від конструктивних особливостей покришки і того, як ви керуєте авто.

Найпоширеніші міфи про шини

30.10.2018

Багато починаючих водіїв роблять однакові помилки в процесі вибору і покупки шин. Багато в чому подібні проблеми пов'язані не тільки з невеликим досвідом у водія, але і з безліччю неправдивої інформації в інтернеті. Давайте розглянемо найбільш поширені міфи.

Що нам принесе нова технологія шипования ContiFlexStud?

26.10.2018

Нещодавно стартував продаж зимових шин Continental виконаних за унікальною технологією гумового шипа. Фірмова концепція отримала назву ContiFlexStud і за заявами розробників є справжнім проривом в сегменті шипованих покришок.

Як зберігати диски

15.10.2018

Щоразу під час виконання сезонної заміни коліс необхідно пам'ятати, що даний захід негативним чином позначається не тільки на стані шин, але і колісних дисків. При бортировці автомобільні диски піддаються деформацій по периметру всього обода. У зв'язку з цим фахівці рекомендують мати два змінних комплекту дисків для літніх і зимових шин.