Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон
У зв'язку з постійним відключенням електрики ми не завжди можемо відповідати на телефонні дзвінки, прохання, залишайте замовлення на сайті і Вам обов'язково передзвонять!

Статті

Як правильно виконати підбір дисків по авто?

29.04.2021

Зіткнувшись з необхідністю покупки нового комплекту, звичайний водій може зазнавати труднощів, спробувавши здійснити підбір дисків по марці авто. Для того щоб спростити цю задачу і уникнути прикрих помилок, ми вирішили внести роз'яснення.

Особливості та переваги літніх шин Zeta

14.07.2020

Нещодавно у продажу з'явилися китайські шини Zeta, які змогли влаштувати справжній фурор на світовому ринку коліс. Розробникам з Піднебесної вдалося створити дійсно якісну і надійну гуму.

Яку роль відіграє малюнок протектора зимових шин?

16.11.2018

На сьогоднішній день у кожного шинного виробника в асортименті можна знайти величезну кількість зимових моделей з найрізноманітнішими протекторними малюнками. Часто, в асортименті якого-небудь відомого бренду можна знайти більше десятка зимових моделей, кожна з яких має свої особливості, переваги і недоліки. Так в чому ж полягає принципова відмінність?

Від яких факторів залежить рівень шуму коліс?

14.11.2018

Виникнення шуму в салоні машини від шин - досить поширене явище. При цьому експерти стверджують, що рівень шуму не залежить від сезонності коліс. Рівень акустичного комфорту буде залежати від конструктивних особливостей покришки і того, як ви керуєте авто.

Найпоширеніші міфи про шини

30.10.2018

Багато починаючих водіїв роблять однакові помилки в процесі вибору і покупки шин. Багато в чому подібні проблеми пов'язані не тільки з невеликим досвідом у водія, але і з безліччю неправдивої інформації в інтернеті. Давайте розглянемо найбільш поширені міфи.

Що нам принесе нова технологія шипования ContiFlexStud?

26.10.2018

Нещодавно стартував продаж зимових шин Continental виконаних за унікальною технологією гумового шипа. Фірмова концепція отримала назву ContiFlexStud і за заявами розробників є справжнім проривом в сегменті шипованих покришок.

Як зберігати диски

15.10.2018

Щоразу під час виконання сезонної заміни коліс необхідно пам'ятати, що даний захід негативним чином позначається не тільки на стані шин, але і колісних дисків. При бортировці автомобільні диски піддаються деформацій по периметру всього обода. У зв'язку з цим фахівці рекомендують мати два змінних комплекту дисків для літніх і зимових шин.

Класифікація вантажних шин

09.10.2018

Вантажні шини для великогабаритного транспорту мають масу характерних особливостей, які важливо брати до уваги, перш ніж робити покупку. Подібний вид коліс орієнтований на пересування на тривалі відстані під постійним впливом серйозних навантажень. Саме тому, вантажна гума повинна відрізнятися стійкістю до найрізноманітніших дорожніх і погодних умов.

Еко-шини стануть ще більш популярними

01.10.2018

Не так давно став доступний звіт аналітиків компанії ResearchAndMarkets, які прийшли до висновку про те, що на міжнародному ринку буде продовжувати збільшуватися популярність «зелених» коліс. Крім того, фахівці впевнені, що поточна тенденція буде посилюватися вже в найближчі роки.

Як правильно підібрати тиск в колесах

28.09.2018

Кожному автомобілісту відомо, що неправильний тиск в шинах призводить до негативних наслідків. Саме з цієї причини за тиском необхідний постійний контроль. При цьому далеко не кожен водій знає, який тиск має бути в його колесах, щоб вони служили довго і надійно.