Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Диски Angel

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація

"

Диски Енджел

Диски Angel

Найголовнішою перевагою титанових дисків Angel є їх доступна для українського покупця вартість і відмінна якість. Перш, ніж купити диски Angel Corsica 313 обов"язково поцікавтеся доступною кольоровою гамою.

Литі диски Angel Corsica 313 BD виконані в червоно-сріблястому кольорі, кількість шпіц - 8, отворів - 4. Вітчизняний бренд Angel виробляє титанові литі диски високої якості. Підприємство, що випускає продукцію під цією торговою маркою, знаходиться на території Київської області, а саме, в селищі міського типу Клавдієво-Тарасове. З"явився бренд на ринку відносно недавно, але вже встиг зарекомендувати себе з позитивного боку.

В нашому магазині автомобільних покришок можна купити шини Тойо, а також вибирати авторезина з доставкою по Житомиру. Компанія ""ШипШина"" гарантує високу якість бренду Angel.

Диски Колісні »Angel У Харкові

  • Найголовнішою перевагою титанових дисків Angel є їх доступна для українського покупця вартість і відмінна якість.
  • для підбору колісних дисків Angel телефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні диски Angel для Вашого автомобіля.
  • У каталозі представлені моделі дисків Angel з докладним описом і характеристиками.

Інформація Про Компанію

Виготовленням коліс Angel займається перший український виробник легкосплавних дисків - компанія Disla. Остання має відпрацьовані технології, розвинену технічну базу і кваліфікований персонал. Завдяки багаторівневій системі контролю якості вдається простежувати характеристики дисків ще на етапі сировини.

Диски, які Оберігають Ваше Авто

Матеріал дуже міцний і ударостійкий, така якість забезпечують норвезькі постачальники. На диски Angel відгуки свідчать про тривалому терміні служби, високої зносостійкості. Диски Angel купити в Києві ви можете в одному з магазинів нашої роздрібної мережі, або замовити на сайті. Але перевага віддається традиційним кольорам - сталевий, чорної, білої або комбінованої. Для додання того чи іншого відтінку застосовується якісна німецька або голландська фарба. Покриття є міцним, стійким до подряпин і пошкоджень. Angel - ексклюзивний бренд колісних дисків від компанії "" Виготовлення коліс Angel відбувається на виробничому об"єкті української компанії Disla. Перший вітчизняний виробник легкосплавних дисків має розвинену технічну базу і кваліфікований персонал. Технологія виготовлення колісних дисків, як і система контролю якості, чітко відпрацьована. На цьому ж заводі відбувається повний цикл перевірки кожного готового виробу. Для підбору колісних дисків Angel телефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні диски Angel для Вашого автомобіля. У каталозі представлені моделі дисків Angel з докладним описом і характеристиками.

Виготовлення коліс Angel відбувається на виробничому об"єкті української компанії Disla. Перший вітчизняний виробник легкосплавних дисків має розвинену технічну базу і кваліфікований персонал. Технологія виготовлення колісних дисків, як і система контролю якості, чітко відпрацьована. На цьому ж заводі відбувається повний цикл перевірки кожного готового виробу. Для підбору колісних дисків Angel телефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні диски Angel для Вашого автомобіля. У каталозі представлені моделі дисків Angel з докладним описом і характеристиками.

 

На цьому ж заводі відбувається повний цикл перевірки кожного готового виробу. Для підбору колісних дисків Angel телефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні диски Angel для Вашого автомобіля. У каталозі представлені моделі дисків Angel з докладним описом і характеристиками.

 

На цьому ж заводі відбувається повний цикл перевірки кожного готового виробу. Для підбору колісних дисків Angel телефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні диски Angel для Вашого автомобіля. У каталозі представлені моделі дисків Angel з докладним описом і характеристиками.

 

"

Відгуки про диски Angel

Александр
2018-02-20 15:04:57

Диски отличные. Установка без проблем, напыление не слазит. Использую только в летний период

Достоинства:
Недостатки:
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: