Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Диски Vossen (Воссен)

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація

Автомобільні диски Vossen

Продукція компанії Vossen пізнавана у всьому світі, будучи лідером виробництва і реалізації ексклюзивних автомобільних дисків. Вироби компанії включають до свого складу ковані і легкосплавні диски, які орієнтовані на машини преміум класу. Репліки на американську компанію є точним повторенням еталонного дизайну і виступають результатом сучасних технологій.

Великий досвід конструкторів компанії дозволяє позиціонувати свою продукцію як інструмент професійного тюнінга. Строгий контроль панує на всіх етапах виробничого процесу, тому не варто переживати про недостатню якість колісних дисків. Одним своїм ім'ям Воссени гарантують надійність і відповідність світовими стандартами якості. На багато престижних моделей авто встановлюються литі диски Воссен в якості базової комплектації.

диски Воссен

Особливості та переваги дисків Vossen

Завод-виробник має всі необхідні потужності повного циклу, які оснащені високотехнологічним обладнанням і системами інтелектуального контролю. Єдина управлінська мережа організовує ретельний контроль якості, починаючи з фази конструювання і закінчуючи пакуванням готових виробів. Використання ручної поліровки забезпечує ідеально гладку поверхню автодисків, що вкрай важливо для нанесення лакофарбових покриттів.

Автомобільні диски Vossen пропонують клієнтам різноманітність кольорів і дизайнів. Виготовлення модельних лінійок відбувається за допомогою прогресивної технології тривимірного моделювання, що дає можливість провести віртуальні досліди, скорегувати і виправити недоліки ще в процесі конструювання. Додатковою перевагою є той момент, що Воссени персональним чином розробляються під конкретні марки авто і точно відповідають їх технічним особливостям. Щоб уникнути появи бракованих зразків виробів на ринках збуту, компанія використовує багатоступінчасті тести. Технологія FEA моделюють підвищені ударні навантаження і повороти для досягнення 100% відповідності світовим стандартам.

Важливу роль відіграє вага литих дисків, саме тому диски Воссен виготовляються з полегшених сплавів, які виробляються з заздалегідь продуманими пустотами. Подібні технологічні хитрощі дозволяють добиватися економної витрати палива, ефективної розгінної динаміки, грамотному розподілу тиску, маси і навантаження транспортного засобу. Автодиски міцно фіксують автомобільну гуму, забезпечуючи її надійну роботу. Завдяки цьому знижується ймовірність швидкого зносу протектора і розкривається весь потенціал покришок. Відмінні показники міцності дисків гарантують надійну і довгострокову службу протягом багатьох сезонів поспіль.

автомобільні диски воссен

Де купити диски Воссен за вигідною ціною?

Інтернет-магазин Колесо2000 пропонує ознайомитися з широким асортиментом дисків Воссен в Києві, Одесі, Харкові та Запоріжжі. Крім того, у нас можна замовити швидку доставку в будь-який населений пункт України. Ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітність дизайнів і високу якість за вигідною ціною.

Купити диски Воссен можна як в литому, так і в кованому виконанні. Легкосплавні диски представлені в лінійці продуктів CV. Їх виробництво методом відливу відбувається з алюмінієвих і магнієвих сплавів. Модельний ряд CG і LC - ковані продукти, що володіють підвищеною міцністю і полегшеною конструкцією. Лінійний ряд VFS виготовлений за технологією Flow Formed. Вироби можна порівняти з датчиками, які контролюють тиск у шинах.

 

Відгуки про диски Vossen

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: