Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Aplus

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

▷ Купити Шини Aplus З Ek Ua

Шини (Aplus)

Дана модель шини рекомендована до використання на автомобілях із середньою і високою потужністю. Доступні ціни на продукцію цього бренду робить її все більш популярною серед автолюбителів. Літня шина Aplus A919 призначена для середньорозмірних легкових автомобілів. Модель пропонується в декількох десятках типорозмірів для коліс з посадковим діаметром від 16 до 18 дюймів.

Шини Aplus A503 175

Так що ви сміливо переконайтеся в тому, що гума Aplus є насправді якісним продуктом. Якщо ж говорити про зимові Aplus шини, то і тут ви знайдете широку лінійку продукції. Будь то продукція Aplus шипи або щось наближене, ви в будь-якому випадку знайдете те, що вам треба. До того ж, одна з основних тенденцій даного бренду - це ширина вибору і якість продукції. Aplus шини для вантажних автомобілів, відрізняються хорошою ходимостью. Великий вибір моделей і розмірів гуми Aplus, так само широкий вибір шин для легкових автомобілів і кросоверів. Шини Aplus добре зарекомендували себе на ринку України за співвідношенням ціна якість.

шини Aplus Літня І Зимова Гума Аплюс

Автошини відповідають світовим стандартам, які пред"являються до такої продукції шинного виробництва, що підтверджено відповідними сертифікатами. Велику популярність у споживачів завоювали завдяки доступним цінам. ОпісаніеAplus A608 (Аплус А608) - це автошини, призначені для експлуатації на легкових автомобілях в літній сезон року. До їх переваг відносяться курсова стійкість, економія палива, відмінне зчеплення і комфорт, як акустичний, так і їздовий. Здатність функціонувати в широкому діапазоні температурних режимів робить шини даного бренду хорошим варіантом комплектації автомобіля для цілорічної експлуатації. Запас міцності вище зазначених граничних індексів навантажень і швидкостей, що робить шини стійкими до пошкоджень і розриву в самих екстремальних ситуаціях на дорозі. Компанія в короткий термін змогла значно розширити свій модельний ряд до більш ніж 100 типів шин різних специфікацій і типорозмірів.

Учасники відчувають повну впевненість, використовуючи зимові шини і такий же комфорт, як і при русі влітку на ідеально рівною і сухій трасі. Каталог бренду включає легкові і вантажні шини для літнього і зимового сезону, дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого автомобіля. В асортименті є варіанти для вантажного автомобіля будь-якої вантажопідйомності, мікроавтобуса, позашляховика, будь-якого виду легкового авто. Вантажні автошини Аплус, відрізняються низьким рівнем шуму, гідними показниками амортизації, а так само невисокою ціною, що знижує вартість послуг з вантажоперевезень. Купивши такі шини в Києві, ви зможете оптимізувати витрати на обслуговування автомобіля і будете завжди впевнені в безпеці поїздки. Напевно, вам не раз доводилося зустрічати такі індекси, як R14 або R16. Бути може, ви зустрічали будь-якої іншої розмір - наприклад, R15 або R17.

Aplus Т706 Шина Вантажна

Вантажні шини Aplus мають серйозний аргумент перед конкурентами у вигляді дуже привабливої ​​ціни, що особливо важливо для вантажоперевезень. Випробування показали, що вантажні шини китайської торгової марки відмінно переносять високі навантаження, відрізняються малою гучністю і зразковими амортизаційними якостями. Ну а вже переконатися в тому, що на шини Aplus ціна насправді не сильно висока, ви можете самостійно, просто подивившись ціни на декількох сайтах одночасно. Вибір, зроблений на користь шин даної марки, може стати вирішальним на майбутнє - адже хороші шини надають комфортне керування і впевненість на дорозі.

  • Можливо, якраз таки, тому на даний момент шина Aplus користується таким попитом.
  • Далеко не кожен виробник шин на сучасному ринку може похвалитися такою лінійкою.
  • Також не можемо не виділити ще один момент, що підкреслює спроможність даного виробника - це, звичайно ж, вантажні шини Aplus.

Можливо, якраз таки, тому на даний момент шина Aplus користується таким попитом. Також не можемо не виділити ще один момент, що підкреслює спроможність даного виробника - це, звичайно ж, вантажні шини Aplus. Далеко не кожен виробник шин на сучасному ринку може похвалитися такою лінійкою. Адже якість, перевірена часом, це і надійність, і впевненість. Про даних шинах написана ціла маса відгуків, в чому, власне, ви і можете переконатися самостійно. Головне пам"ятати, що відгуки - один з основних факторів, який зможе допомогти вам зробити остаточний вибір.

підкреслює спроможність даного виробника - це, звичайно ж, вантажні шини Aplus. Далеко не кожен виробник шин на сучасному ринку може похвалитися такою лінійкою. Адже якість, перевірена часом, це і надійність, і впевненість. Про даних шинах написана ціла маса відгуків, в чому, власне, ви і можете переконатися самостійно. Головне пам"ятати, що відгуки - один з основних факторів, який зможе допомогти вам зробити остаточний вибір.

 

підкреслює спроможність даного виробника - це, звичайно ж, вантажні шини Aplus. Далеко не кожен виробник шин на сучасному ринку може похвалитися такою лінійкою. Адже якість, перевірена часом, це і надійність, і впевненість. Про даних шинах написана ціла маса відгуків, в чому, власне, ви і можете переконатися самостійно. Головне пам"ятати, що відгуки - один з основних факторів, який зможе допомогти вам зробити остаточний вибір.

 

Відгуки про шини Aplus

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: