Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Bestrich

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Шини Bestrich В Україні

Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції. У всіх представників Bestrich особливі здібності, спрямовані на повне задоволення вимог і потреб. Так вантажні автошини відрізняються максимальною прохідністю, економною витратою палива і легкістю кочення, тому їх намагаються підібрати і купити для далеких поїздок (міжнародні вантажоперевезення). Гума для індустріальної техніки і навантажувачів відповідає виробничим і складським особливостям експлуатації. Її виготовили з досконалого і більш стійкого до пошкоджень компаунда.

Bestrich Ecomaster 100

В досить короткі терміни продукція Bestrich піднялася на верхні позиції рейтингів серед найуспішніших китайських брендів. Концерн ще знаменитий такими торговими марками, як Transtone, Kingrun, Safestone і Safemax. Співпрацюючи з інтернет-магазином koleso2000, Ви зможете отримати найвигідніші умови покупки і доставки високоякісних покришок в будь-який регіон України.

Що стосується сільськогосподарських шин, то їх наділили унікальними протекторними малюнками і посиленими внутрішніми конструкціями, щоб вони стали надійними помічниками під час збору врожаю і польових робіт. Основний асортимент Бестріч складають комерційні вантажні шини, проте є особлива лінійка для сільськогосподарських і промислових машин. У неї також входить гума, що встановлюється на фронтальні і вилочні навантажувачі. Справа в тому, що їх виробництво вимагає особливих знань і спеціальних технологій, адже така гума повинна відразу виконувати кілька функцій, і підходити для різних категорій. Їх можна підібрати і купити для рульової осі, а потім переставити на провідну. Фінансово такий підхід виправданий, а ось істотну економію пального і найвищий рівень технічних і експлуатаційних здібностей не гарантує.

Все лінійки спеціальних і сільськогосподарських шин Bestrich відрізняються своїми характерними особливостями і перевагами. Індустріальні шини Bestrich і шини для навантажувачів виготовляються з більш досконалої і стійкою гумової суміші, щоб задовольняти особливостям виробничої та складської діяльності. Купити сільськогосподарські шини Bestrich з їх унікальним малюнком протектора і конструкцією стануть надійним помічником при обробці полів і складанні врожаю - значить гарантувати відмінні показники прохідності і продуктивності своїй техніці. сільськогосподарської і кар"єрної техніки.

Глибоко посаджені елементи протектора гарантують впевнене пересування в будь-яку погоду, по трасі, бездоріжжю і пересіченій місцевості. Розвинені дренажні системи миттєво евакуюють рідина і снігову шугу з плями контакту, запобігаючи ризик зриву в аквапланування, заметів і пробуксовок.

Вантажні шини можна впевнено використовувати для тривалих міжнародних рейсів, економлячи при цьому на паливі. Купити шини в Києві на будь-яку вісь важкого автотранспорту тепер можна дуже легко, просто оформивши заявку на нашому сайті. В асортиментному пропозиції Бестріч в основному всесезонні шини на рульову, провідну і причіпну вісь. Все автошини виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні, проходять ретельний контроль і численні випробування.

Відгуки про шини Bestrich

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: