Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Habilead

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Літня
 • Зимня
 • Всесезонна

Шини Habilead З Доставкою По Україні Гума Хабілід

Шини (Habilead)

Високий комфорт в салоні автомобіля при русі на різній швидкості, гарантований особливою будовою плечових областей багатьох моделей гуми Хабілід. Застосування сучасних технологій дозволило створювати недорогу, але при тому комфортну у використанні гуму, з безліччю поглиблень по всій площі протектора і на плечових областях зокрема. Це забезпечило мінералізацію створення шумів в при їзді, як по сухим, так і по мокрих автотрасах. Оптимізований протекторний малюнок Habilead SnowShoes AW33 складається з великих блоків, оснащених безліччю спеціальних ламелей. Така конфігурація сприяє кращому зчепленню і хорошою тязі на мокрій дорозі, на пухкому і битій снігу і в умовах ожеледиці. Стабільна курсова стійкість обумовлена ​​широкими центральними ребрами, в той час як бічна стійкість і прохідність в глибокому снігу досягається завдяки посиленим боковин.

Набір максимальної швидкості досягається швидко, а екстрене гальмування виробляється з утворенням невеликого гальмівного шляху. При цьому шини Habileadсоответствуют стандартам безпеки і якості, про це свідчать результати численних перевірок гуми кращими європейськими та американськими фахівцями. Високоефективні зимові шини для легкових автомобілів - Habilead SnowShoes AW33, - забезпечують безпеку і хорошу прохідність навіть в складних погодних умовах. Habilead RW505 IceMax - зимові легкові автошини з поліпшеним зчепленням на обмерзлій поверхні, чудовою курсовою стійкістю при прямолінійній русі, а також збільшеним експлуатаційним періодом.

Бестселери Бренда Habilead

Літня шина Habilead H202 розроблялася з урахуванням конструктивних особливостей та експлуатаційних властивостей легкових автомобілів малого класу. Модель відрізняється збалансованими характеристиками, демонструючи надійне зчеплення одночасно з хорошим рівнем акустичного комфорту і м"якістю ходу. Конструкція протектора шини допомагає знизити тертя кочення, збільшуючи пробіг і знижуючи витрату палива. Шини Habilead для літнього сезону можуть похвалитися надійною керованістю, чудовими зчіпними характеристиками і безшумністю. Для легковиків середнього класу ці покришки використовуються набагато частіше, так як володіють хорошими зчіпними властивостями, як на сухій, так і на мокрій поверхні. Асиметричний вдосконалений рисунок протектора дозволяє значно збільшити термін служби гуми, стабільність під час руху і повну безпеку. Літні шини цієї торгової марки - кращий вибір для водіїв легкових машин, малогабаритних вантажівок і мікроавтобусів.

Habilead Snowshoes Aw33 (255

У створенні щільного зчеплення у автопокришок з дорогою беруть участь множинні ламелі, які покривають всю поверхню протекторних шин. Також хотілося б відзначити, що покришки для зими отримали надпотужні плечові блоки, що захищають гуму від можливих деформацій і механічних пошкоджень при наїздах на бордюри.

 • Компанія Habilead є відносно новим шинним виробником , продукція якого набирає популярність.
 • Гума Habilead

  Модель характеризується поліпшеними зчіпними властивостями на льоду, стійкістю до аквапланування, коротким гальмівним шляхом, точністю і швидкістю в управлінні. Habilead IceMax RW501 характеризуються надійністю зчіпних властивостей і стабільністю управління на снігу, льоду і мокрій дорожній поверхні. При цьому шини також забезпечують комфорт пересування і сприяють оптимізації витрати палива. Літня легкова шина Habilead S2000 розроблена відповідно до сучасних тенденцій в галузі. Модель відрізняється відмінними зчіпними характеристиками на мокрій дорозі, володіючи при цьому тривалим терміном служби.

  Гума даної торгової марки показує чудові експлуатаційні якості, а це, в свою чергу, дозволяє забезпечити безпечний рівень водіння і для водія, і для пасажирів. Покришки забезпечать рух по будь-яких дорогах, слизьким, сухим, або засніжених і вкритих ожеледдю в суворих регіонах, в будь-якому випадку забезпечуючи відмінні показники зчеплення з дорогою. Але його продукція з року в рік удосконалюється і зростає швидкими темпами, тому ця компанія одна з перших, яка змогла за такий короткий час досягти значних успіхів.

Відгуки про шини Habilead

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: