Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Infinity

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Infinity - вроджене зчеплення з дорогою!

Компанія Infinity з'явилася в 2005 році і є дочірнім підприємством арабського концерну Al Dobowi. Завод і складські приміщення розташовані на території Китаю, а експорт продукції ведеться в багато країн по всьому світу. Продукція Infinity відрізняється наявністю сучасного обладнання і незмінною прихильністю інноваціям. Завдяки цьому шини компанії мають високу якість, стабільну надійність і цілий ряд престижних міжнародних сертифікатів.

шины инфинити

Літні шини Infinity

Літня гума Infinity Eco Pioneer розроблена для компактних малолітражок, які переважний час використовуються в міському режимі. Симетрично-ненаправлений дизайн забезпечує цілий ряд збалансованих показників. Зокрема, колеса відрізняються підвищеною економічністю, гідними показниками зчеплення і високим акустичним комфортом.

Літні шини Infinity Enviro призначені для позашляховиків, джипів і кросоверів. Дана модель характеризується інноваційною конструкцією протектора, яка забезпечує високу прохідність і впевнене зчеплення на будь-яких видах дорожніх покриттів. В якості базових матеріалів використовувалися виключно екологічні та добірні компоненти, які допомагають витримувати випробування поганим асфальтом, тривалим термін служби і різними погодними умовами.

Літні шини Infinity Ecotrek адресовані власникам великих і важких автомобілів, які зможуть оцінити зручність, безпеку і комфорт використання шин на будь-яких асфальтових покриттях. Ненаправлений дизайн протектора забезпечує стабільну керованість на мокрій і сухій дорозі. Розвинена система дренажу включає до свого складу чотири поздовжніх канали, які в поєднанні з множинними поперечними канавками мінімізують ризик аквапланування. Наявність ламелей літнього типу знижує акустичне і вібраційне навантаження, а також сприяють кращій керованості на слизьких і мокрих ділянках шляху.

резина инфинити

Зимові шини Infinity

Зимова гума Infinity INF-049 отримала асиметричний дизайн, який адаптований під різні погодні умови, які зустрічаються на протязі холодної пори року. Свіжа модель від популярного китайського виробника забезпечує впевнену керованість і високі тягово-зчіпні показники на сухому, мокрому, засніженому покритті. Три об'ємних каналу дозволяють виштовхувати надлишки опадів, тим самим підвищуючи зчеплення і рівень безпеки пересування. Універсальний протектор здатний показувати високу продуктивність на різних дорожніх покриттях, включаючи невелике бездоріжжя.

Зимові шини Infinity Ecosnow SUV персонально розроблені під широке коло сучасних позашляховиків і кросоверів. Агресивний спрямований дизайн об'ємних протекторних блоків дозволяє домагатися рівномірного розподілу діючого навантаження, а висока щільність ламелей забезпечує гідний рівень зчеплення на льоду і на снігу. Розвинена система відводу опадів складається з безлічі поздовжніх і поперечних канавок, які дозволяють оперативно відводити снігову кашу, бруд, воду і сльоту, забезпечуючи короткий гальмівний шлях і чіткі реакції на повороти керма.

Відгуки про шини Infinity

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: