Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Intertrac

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня

Шини Intertrac З Доставкою По Україні - Гума Интертрак

Це INTERTRAC і KETER, Компанія випускає практично всі моделі покришок і для будь-якого автомобільного транспорту, і для спецтехніки. Багато автолюбителів замислюються про те, як зберегти зимову гуму до наступного сезону. Якщо вірити інформації, якою кишить інтернет, то при неправильному зберіганні, до початку зими ми отримаємо потріскану і криву гуму. Цінність торгової марки полягає в її безперечне якості, адже будь-яка якісна продукція - це її тривала життєздатність на вітчизняному та зарубіжному автомобільному ринку. Вся шинна продукція Интертрак проводиться на інноваційному обладнанні.

Літні Шини Intertrac Tc 525

  • MagaZilla - найбільший каталог описів і цін на шини Intertrac.
  • Більше 1000 магазинів надають нам інформацію про наявність товарів і цінах на шини Intertrac.
  • Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати потрібну модель і купити шини Intertrac в Києві в інтернет-магазині з найкращою ціною.

Шини Intertrac (Интертрак)

Для таких літніх покришок спеціально створена гума високої щільності, що захищає від порізів, пробоїн і деформації. Всі моделі мають ретельно пророблений протекторний малюнок і забезпечують максимальне зчеплення з мокрими, засніженими та обмерзлими дорогами. Оптимізовані блоки і функціональні ламелі автошини дозволяють стійко пересуватися і маневрувати, підвищують ефективність розгону і гальмування, а так само динамічність і чуйність управління. Дренажні системи характеризуються швидкою евакуацією з контактної зони води або сніжної шуги, що зводить до мінімуму виникнення аквапланування і слешпланінга. Завдяки особливостям будови канавок забезпечується поглинання шумів і вібрацій, а зимова і «мудовая» гума самоочищається від налиплого снігу або бруду.

Більше 1000 магазинів надають нам інформацію про наявність товарів і цінах на шини Intertrac. За рахунок цього автомобільні літні покришки надійно захищені від будь-яких можливих пошкоджень, володіють відмінною вантажопідйомністю і витривалістю. При частих перевантаженнях вантажні автопокришки Интертрак для літнього сезону не деформується, а навпаки гарантують збільшену прохідність. Такі вантажні шини з вантажопідйомністю 900 кг на 1 колесо мають зносостійкий гумовий матеріал і міцний каркас.

MagaZilla - найбільший каталог описів і цін на шини Intertrac. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати потрібну модель і купити шини Intertrac в Києві в інтернет-магазині за найкращою ціною.

Особливий склад гумового компаунда, з якого виробляється гума, наділяє її високою стійкістю до абразивного впливу, термостійкістю, еластичністю і міцністю. Низький опір коченню впливає на зниження витрати палива і викидів в атмосферу. Надійні і міцні конструкції моделей Intertrac забезпечують їх відмінну продуктивність. А високоміцні матеріали і сучасні технології складання дозволяють захистити шини Intertrac від деформації і пошкоджень. На сьогоднішній день у виробника є дві торгові марки.

Після оплати Ви зможете забрати товар безкоштовним самовивозом в центрі обслуговування покупців в Києві або в одному з 47 міст України. Також можна оформити доставку в будь-яке місто через компанію «Нова Пошта» або «Міст Експрес». Інтернет магазин УкрШіна пропонує низьку вартість, зручну систему онлайн замовлення, самовивіз, доставку і можливість покупки в кредит!

Відгуки про шини Intertrac

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: