Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Jinyu

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Всесезонна

Шини Jinyu - вроджене зчеплення з дорогою!

шина женуй

Бренд Jinyu був заснований в 1995 році і спеціалізується на виготовленні покришок. До складу корпорації входить кілька дочірніх підприємств з Китаю і Гонконгу. Будучи найбільш успішною і відомою маркою, Jinyu володіє сучасними виробничими потужностями, дослідницьким відділом і полігоном для тестувань.

Виробничі потужності дозволяють щорічно випускати понад 3 мільйона шин для легкових, вантажних і сільськогосподарських машин. Реалізація продукції здійснюється в більш ніж 100 країнах світу. Надійність і висока якість продукції стала візитною карткою компанії, яка має значну колекцію міжнародних сертифікатів.

Літні шини Jinyu

Літня гума Jinyu YH12 розроблена для використання на асфальтових покриттях, де здатна демонструвати вражаючі показники динаміки і швидкості. Гладкий протектор не підійде для застосування на ґрунтовці і по путівцях. Поперемінний крок в розташуванні протекторних елементів дозволяє знижувати утворення шумів і вібрацій при пересуванні. Наявність ефективної дренажної системи забезпечує надійний контакт навіть з мокрим дорожнім полотном. Ідеальний і недорогий варіант для повсякденних міських поїздок.

Літні шини Jinyu YU61 є однією з останніх новинок компанії, яка виконана в педантичному дизайні з функціональним асиметричним малюнком протектора. Виробник відносить дану модель до категорії шин «Ultra High Performance», що зайвий раз дозволяє переконатися у високій продуктивності коліс. Наявність центрального ребра жорсткості забезпечує стабільну курсову стійкість і моментальний відгук на рульове керування. Велика кількість дрібних блоків утворюють кілька тисяч крайок зачепа, що покращує безпеку керування на мокрій дорозі.

резина женуй

Зимові шини Jinyu

Зимова гума Jinyu YW51 персонально розроблена для власників легковими автомобілями. Невисока ціна доповнюється новим дизайном і свіжою рецептурою гумової суміші. Збільшений процентний вміст силіки і полімерних з'єднань поліпшило показники зчеплення і зробили гальмівний шлях коротшим. Спрямований дизайн забезпечує високу прохідність в пухкому снігу, а об'ємні дренажні канали ефективно справляються із завданням щодо відведення опадів.

Зимові шини Jinyu YW52 володіють стильним асиметричним протектором, який розділений на дві частини. Модель належить до популярного європейського типу, який часто використовується в умовах великих міст. Велика кількість зигзагоподібних ламелей забезпечує впевнене зчеплення за рахунок безлічі гострих кромок. Збільшене число блоків протектора стабілізують контактну пляму, що позитивним чином позначається на пересуванні в холодну пору року. Масивні плечові блоки плавно переходять в бічну поверхню, посилену за допомогою додаткового шару гуми. Ця особливість дозволяє уникати таких механічних пошкоджень як бічні порізи і шишки.

Відгуки про шини Jinyu

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: