Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Paxaro

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня

Шини Paxaro Купити Літню, Зимову або всесезонні Гуму Паксаро

Концерн випускає гуми для легкових автомобілів, позашляховиків і невеликих вантажівок, а за рахунок широкого асортименту типорозмірів, ви завжди зможете підібрати шини для свого автомобіля. Зимові і літні шини Paxaro від румунського виробника тільки набувають популярності серед українських автомобілістів. Ми поки мало знаємо про цей бренд, але, тим не менш, він досить поважаємо і відомий на європейському ринку. Компанія Paxaro випускає покришки, призначені для легкових автомобілів, легковантажного транспорту та позашляховиків. Продукція даної марки переважно орієнтована на ощадливих водіїв, що віддають перевагу бюджетні моделі. Однак це зовсім не означає, що ця гума наділена сумнівними характеристиками.

Але якщо з об"єктивних причин поєднати це не вдається, споживачеві залишається задовольнятися тільки лояльною ціною економ-класу, яку надають зокрема такі компанії, як Паксаро. Виробник дуже стримано рекламує свій продукт, та й професійні комісії не так часто балують модельний асортимент бренду включенням його окремих зразків в свої тести. Середньостатистичному водієві просто нізвідки дізнаватися про якість шин Paxaro, крім як не купувати їх і дізнаватися все особисто. Втім, нечисленні думки серед автовласників на них є, і зводяться вони до того, що за свою невелику ціну це більш ніж якісний товар. Безумовно, економ-гума не може зрівнятися з люксовими зразками шінпрома з причин браку аналогічного технічної досконалості, але і помірна надійність сама по собі - вже дуже непоганий показник.

Ви Хочете Купити?

Шини цієї компанії відносять до економ класу при тому їх якість досить висока. Виробник Paxaro - це типова для європейської індустрії компанія, яка випускає не десятки мільйонів шин на рік, але якісні і сумлінні шини для потреб споживача. Ви можете купити шини Paxaro з абсолютною впевненістю, що вони вам прослужать мінімум 3-4 сезони. Це відноситься і до автошинами, призначеним для комерційного автотранспорту. Такі автошини отримали ряд технічних особливостей (особливу формулу гумової суміші, технологію розподілу тиску по всій площі плями контакту та ін.), Які збільшують термін служби покришки.

Навпаки, виробники змогли добитися високої якості за рахунок застосування інноваційних технологій і надійного сировини. Шини Paxaro відрізняються привабливою ціною, європейською якістю і високими технічними характеристиками.

Автошини Paxaro

Автошини, незважаючи на свою новизну на європейському ринку досить популярні і затребувані. Серед асортименту продукції можна придбати автошини для легкових авто, позашляховиків і легковантажних машин. Шини від цього концерну призначені для автовласників охочих, отримувати товари європейського якості не проплачуючи за іменитий бренд. Першокласних характеристик гуми вдалося досягти завдяки залученню інноваційних технологій, кращого обладнання і оптимізованого гумового сировини. Заводи компанії розташовані в різних точках Європи, зокрема в Румунії, Німеччини, Франції, Португалії та Словенії. В умовах економічних реалій 21 століття все більше водіїв тяжіють до поєднання економ-класу і люксового якості.

  • Концерн випускає гуми для легкових автомобілів, позашляховиків і невеликих вантажівок, а за рахунок широкого асортименту типорозмірів, ви завжди зможете підібрати шини для свого автомобіля.
  • Компанія Paxaro випускає покришки, призначені для легкових автомобілів, легковантажного транспорту та позашляховиків.
  • Продукція маловідомої європейської компанії Paxaro була представлена ​​на європейському ринку не так давно.
  • Не дивлячись на це, шини від даного виробника швидко знайшли свою цільову аудиторію за рахунок високої європейської якості, прекрасного технічного виконання,

Відгуки про шини Paxaro

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: