Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Saferich

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

Шини Saferich 225

Щоб добитися відмінних їздових показників кожної автошини виробник широко застосовує в процесі проектування і виготовлення виробів найпередовіші методи та інноваційні технології. Завдяки цьому кожна нова модель має поліпшені ходовими характеристиками. Всі шини бренду проходять суворий електронний контроль якості, що гарантує повну відповідність вимогам світових стандартів. У нашому магазині автомобільних покришок можна купити гуму bridgestone, а також вибирати шина amtel з доставкою по Сєвєродонецьку. Серед маси достоїнств шини Saferich FRC66 - її відмінний рівень зчеплення, що демонструється навіть при спробі різко загальмувати, зупинивши автомобіль. Тягу екстра-класу забезпечить широке контактна пляма, поверхня, чия площа безпосередньо задається шириною плечових «смуг» протектора моделі, які трохи витягнуті в поперечному перерізі. Ви можете залишити свій відгук про використання даного товару.

Проектування протекторів за допомогою інноваційних технологій тривимірного моделювання сприяє поліпшенню їздових якостей, стійкості руху і скорочення гальмівного шляху. Випробування кожної нової автошини проводиться на власному полігоні, в максимально наближених до реальних умов експлуатації.

Saferich Frc66

Як було сказано на початку, шина досить комфорту і тиха. Автомобільна гума Saferich FRC66 - це недорогий спосіб укомплектувати автомобіль легкового типу надійними покришками з хорошим рівнем їздових характеристик і комфорту.

Гарантія поширюється на заводський брак виявлений під час отримання товару на філії транспортної компанії, або при балансуванню шин. Шлюб, виявлений в ході експлуатації автомобільних шин, приймається в якості рекламації після позитивного рішення незалежної експертизи. Шини на експертизу надає покупець (Науково-дослідний інститут УкрСЕПРО (г. Біла Церква, м Дніпропетровськ). У разі позитивного висновку, проводиться процедура заміни шини, або повернення грошей.

шини по діаметру

Повернути і поміняти диски або шини, куплені в інтернет-магазині колесо2000, можна протягом 14 днів з моменту отримання товару на транспортної компанії. Товар не повинен мати механічних пошкоджень і не повинен носити сліди монтажу. Якщо повернення товару не пов"язаний з гарантійним випадком, транспортні витрати оплачує покупець. Всі претензії по комплектації замовлення приймаються до отримання товару на складі транспортної компанії. Заводські потужності компанії Сафріч обладнані сучасним високотехнологічним обладнанням, яке модернізується в міру розвитку науково-технічного прогресу. Наявність власного дослідницького центру дозволяє розробляти більш досконалі компаунди, з яких виробляється гума різного сезонного призначення.

  • Проектування протекторів за допомогою інноваційних технологій тривимірного моделювання сприяє поліпшенню їздових якостей, стійкості руху і скорочення гальмівного шляху.
  • Наявність власного дослідницького центру дозволяє розробляти більш досконалі компаунди,

Відгуки про шини Saferich

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: