Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Targum (наварка)

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

наварні Шини Targum

Шліфувальний верстат готує поверхню, щоб нова протекторна стрічка міцно трималася. Потім на каркас накладають предвулканізованую протекторну стрічку. Важливо врахувати, що для відновлення фахівці Targum беруть каркаси тільки відомих виробників. Залежно від типу, відновлені шини Targum можуть коштувати на 30-60% дешевше нових покришок.

Недорога продукція коштує на рівні азіатської гуми, але при цьому відрізняється від неї якістю використовуваних матеріалів в кращу сторону. Автомобілі, «взуті» в шини Targum, успішно витримують навіть найскладніші умови експлуатації, різкі розгони і гальмування, а також несподівані повороти. Гарантійний термін використання автомобільної гуми Targum становить 80 тисяч кілометрів, а її реальний пробіг досягає позначки км. Targum - це якісні шини, відновлені методом холодної наварки. Процес такої переробки починається з уважного вивчення каркаса, метою якого є з"ясувати, чи придатна взагалі ця покришка до відновлення. У розрахунок береться вік покришки, наявність латок, стан сталевих компонентів. Якщо корпус проходить перевірку, його ретельно обробляють на шліфувальному верстаті.

Шини всесезонні Targum 195

При цьому технічні характеристики шин Targum навіть перевершують показники нових покришок. Електронна біржа шин і дисків TyreTrader пропонує вам підібрати і купити відновлені шини Targum прямо зараз. Якщо вам потрібна нова гума для вашого автомобіля, і ви хочете заощадити, подумайте про покупку відновлених або перероблених шин.

  • Електронна біржа шин і дисків TyreTrader пропонує вам підібрати і купити відновлені шини Targum прямо зараз.
  • Якщо вам потрібна нова гума для вашого автомобіля, і ви хочете заощадити, подумайте про покупку відновлених або перероблених шин.
  • Таким чином, відновлені - це практично заново виготовлені шини.
  • При цьому технічні характеристики шин Targum навіть перевершують показники нових покришок.
  • Під торговою назвою Targum продаються відновлені в Польщі високої якості шини.

Відновлені шини - це зношені шини, на які на заводі ставляться нові протектори. Таким чином, відновлені - це практично заново виготовлені шини. Під торговою назвою Targum продаються відновлені в Польщі високої якості шини.

всесезонні Шини Targum 205

В нашому інтернет-магазині «Автошини Ком» величезний асортимент зимової, літньої і всесезонної гуми Таргум для всіх видів техніки за цілком прийнятними цінами. Тут ви можете підібрати і купити наварку з винятковими характеристиками, як у всесвітньо відомих брендів. Досвідчені менеджери-консультанти прийдуть на допомогу при виникненні труднощів з підбором, вибором способу оплати і доставки. Жителям Києва та ближніх міст зручніше скористатися самовивозом зі складу. Протягом тривалого періоду досвідчені фахівці відновлюють шини на легкові автомобілі, позашляховики, мікроавтобуси, вантажівки та техніку спеціального призначення. Спочатку уважно вивчається каркас на предмет наявності латок, стан сталевих елементів. Також враховується вік конструкції, ступінь зношеності.

Відгуки про шини Targum (наварка)

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: