Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Torque

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

Інформація Про Виробника Шин Torque

Минуло всього кілька років, а Torque вже знають і люблять водії 30 країн світу. Завдяки вдало обраній програмі розвитку, торгова марка Torque бореться за нові і нові ринки збуту своєї продукції. Як виробленої продукції не може бути ніяких сумнівів, так як вона проводиться на новітньому обладнанні за англійськими технологіями.

Завдяки вмілому поєднанню чудових експлуатаційних характеристик і компромісною вартості, до вантажних шин Torque вітчизняні автомобілісти виявляють все більш активний інтерес. Унікальна гумова суміш відрізняє шини Torque гарну стійкість до пошкоджень і показниками тепловиводімості, що дуже важливо в умовах їзди по українських дорогах. Гума даного бренду показала відмінні результати в процесі тестування по різних типах грунтів, гарантуючи ефективне зчеплення навіть на пухкому грунті. Літня гума michelin або шини газель купити можна з швидкою доставкою по Бердянську. Літня і зимова гума Torque не раз приймати участь на виставках в різних країнах, привертаючи увагу не тільки автомобілістів, але і автовиробників. Таким чином всього за 3 роки свого існування шини Torque змогли завоювати місце стандартній комплектації кількох моделей відомих європейських автомобілів. Спочатку споживачам були доступні тільки вантажні шини Torque (Торк) для рульової, провідною і причіпних осей.

Останні Відгуки Про Torque

Шини Torque (Торк) - продукція достатнього молодого бренду з Великобританії, створеного тільки в 2011 році. Незважаючи на це, сьогодні гума бренду офіційно продається в 30 країнах по всьому світу. Причому сьогодні Торк виробляє фірмові шини не тільки для легкових авто, а й для сільгосп- і будівельної техніки, а також для вантажних автомобілів. У компанії є власний дослідницький центр, розташований у Великобританії. Наприклад, літня гума бренду відрізняється особливим унікальним малюнком протектора, який пройшов численні випробування на прискорення процесу розгону і ефективного гальмування автомобіля.

Крім того, за допомогою комп"ютерного моделювання та випробувань проектується малюнок протектора, який є дуже важливою складовою гуми . У нашому інтернет-магазині можете купити колеса Гудієр, а також завжди в наявності шини зимові gislaved. Компанія Trendsetter, власник бренду Torque займається виробництвам шини для легкових автомобілів, вантажних машин, позашляховиків, а також для спеціальної будівельної і сільськогосподарської техніки.

Шини Torque (торк)

Зимові шини Torque здатні за мінімальний час очистити шину від води, бруду або інших дрібних сторонніх предметів. Літня гума Torque володіють особливим малюнком протектора, який здатний звести ефект аквапланування до мінімуму, а так жеускоріть процес розгону і гальмування транспортного засобу.

  • Шини Torque (Торк) - продукція достатнього молодого бренду з Великобританії, створеного тільки в 2011 році.
  • Не дивлячись на це, сьогодні гума бренду офіційно продається в 30 країнах по всьому світу.
  •  

Відгуки про шини Torque

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: