Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Зимові шини Michelin

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:
Автомобілісти з достатнім досвідом водіння знають, в чому переваги гуми преміального класу і чому вона коштує дорожче. Шини Michelin - прямий тому доказ. Продукція відомої французької компанії добре адаптована під специфіку дорожніх і погодних умов в нашій країні. Правильно підібраний комплект шин Michelin допоможе зберегти високі тягово-зчіпні і ходові властивості транспортного засобу, забезпечивши комфорт пересування по асфальтовим покриттям.
 

Чому варто купити шини Мішлен в Україні

 
З огляду на широкий діапазон цін, величезний вибір типорозмірів і розвинений асортимент компанії, багато водіїв хочуть купити Мішлен в Україні. Знайти підходяще «взуття» для свого автомобіля просто, при цьому власник може не переживати за високі показники французьких коліс Michelin.
 
Асортимент корпорації налічує кілька десятків актуальних моделей Michelin, які призначені для різних сезонів:
 
 • літні;
 • зимові;
 • всесезонні.
 
Залежно від обраної сезонності і моделі, колеса будуть відрізнятися дизайном, складом гумової суміші, жорсткістю та іншими базовими характеристиками. Тому ми виділимо і розглянемо найбільш популярні в Україні шини для літнього і зимового сезону.
 

Купити гуму Мішлен для літнього сезону

 
Власники престижними спортивними автомобілями часто вирішують купити шини Michelin Pilot Super Sport, з огляду на ексклюзивність даної моделі. Продукт призначений для люксових автомобілів, які здатні демонструвати підвищену продуктивність. Розробники оснастили шини масою сучасних технологій, які дозволяють гарантувати безпеку пересування на високих швидкостях. Додатковими бонусами від Michelin виступає багатокомпонентний склад гумової суміші і збільшена стійкість до зносу.
 
Гума Michelin Primacy 3 - популярний продукт, який адресований для широкого кола легкових автомобілів. Шини відрізняються широким вибором представлених типорозмірів, стабільно високими характеристиками при відносно доступній ціні. Особливості асиметричного дизайну забезпечують продукту надійне зчеплення на сухих і мокрих ділянках шляху. Збільшена площа контактної зони і розвинена система дренажу здатна підтримувати якісний захист від аквапланування. Не можна не відзначити паливну економічність і тривалий ресурс.
 

Купити шини Мішлен для зимового сезону

 
Зимова гума Мішлен Alpin A5 - оптимальний вибір для більшості власників легковими автомобілями, які переважний час пересуваються в міських умовах. Модель отримала спрямований дизайн протекторної зони, який здатний підтримувати високі тягово-зчіпні властивості на мокрих і слизьких ділянках шляху. Окрему увагу розробників Michelin було зосереджено на створенні продуктивної системи дренажу, яка включає в себе цілий ряд поздовжніх і поперечних каналів. Завдяки цим особливостям, шини захищені від зимового аквапланування. Використання тривимірних ламелей позитивним чином позначилося на керованості і прогнозованості руху.
 
Зимова модель X-Ice 3 є ще одним доказом того, щоб Мішлен гума найвищого класу. Даний продукт адаптований під широке коло легкових автомобілів, які використовуються в суворих зимових умовах. Оптимальні показники зчеплення стали можливі за рахунок застосування фірмових ламелей Cross-Z і кромок Block Edge. Інноваційний дизайн плечових блоків підвищує курсову стійкість і забезпечує короткий гальмівний шлях.