Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Зимові шини Pirelli

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:
Гума Піреллі випускається однойменним італійським брендом, який є одним з найбільш відомих і популярних шинних виробників в світі. Компанія Pirelli займається виробництвом легкових і вантажних шин в широкій гамі типорозмірів. Додатковим чином виробник спонсорує гоночні змагання, де продукція компанії активно використовується. Високий попит серед українських споживачів пов'язаний з високою надійністю, якістю і гідними показниками пробігу. Вироби під торговою маркою Піреллі багато разів займали провідні місця в незалежних рейтингах і тестуваннях, тому немає ніяких сумнівів у винятковій якості шин.
 

Передові технології компанії Pirelli

 
Шинна корпорація Pirelli включає до свого складу відразу кілька десятків виробничих потужностей, які розташовуються в різних країнах світу. Тому країна-виробник шин в багато чому залежить від інтересів самої компанії і передбачуваного регіону поставки. Спочатку всі покришки виготовлялися на заводі в Італії, але вже зараз у продажу можна знайти шини Піреллі, випущені в самих екзотичних країнах. До слова, широка географія виробництва не впливає на стабільно високі показники шин.
 
Піреллі - шини, що випускаються по найбільш сучасних концепціях. Однією з таких є технологія RunFlat, яка дозволяє зберігати можливість експлуатації колеса навіть після його проколу і повної втрати тиску.
 
Інженери компанії вирішили не зупинятися на гумі RunFlat і стали першими в світі, хто випустив шини, виготовлені за безпрокольної технології Seal Inside. Особливість даної концепції полягає в тому, що на внутрішній поверхні колеса знаходиться особливий герметизуючий шар. Даний шар здатний швидко заклеїти прокол прямо під час руху.
 

Відгуки про продукцію Pirelli

 
Перш ніж купити гуму Pirelli, необхідно познайомитися з відгуками на представлені моделі. Адже серед асортименту компанії є більш і менш вдалі моделі, які призначені для різних дорожніх умов. Найбільш значущою перевагою італійських шин виступають високі тягово-зчіпні властивості, які здатні забезпечити безпечне пересування на асфальтних покриттях.
 
Багато покришки Піреллі адаптовані під високошвидкісне пересування, що легко помітити, поглянувши на протектор і швидкісні індекси колеса. Багатий гоночний досвід виробника дозволив створити чуйні, швидкі і стійкі колеса.
 
При цьому водії відзначають високий рівень жорсткості на переважній більшості італійських покришок. У свою чергу цей невеликий дискомфорт компенсує відчутний бонус - висока зносостійкість. Автомобілісти сходяться в думках про те, що колеса Pirelli здатні прослужити довше, ніж будь-які інші конкуренти.
 

Ціни на шини Pirelli

 
Підбираючи гуму на авто, для багатьох водіїв на перший план виходить вартість. Середня ціна на колеса Pirelli коливається в межах 2000-2500 грн. Високошвидкісні новинки і моделі, виконані за технологією RunFlat або Seal Inside, можуть коштувати трохи дорожче.
 
Підсумкова ціна багато в чому залежить від цілого ряду чинників:
 
 • необхідний типорозмір;
 • сезон;
 • обрана модель і т.д.
 
Ціна дуже сильно різниться в залежності від необхідного типорозміру гуми. Крім того, слід враховувати сезон. Наприклад, зимові шини будуть коштувати трохи дорожче, ніж літні моделі. Гума Pirelli доступна для придбання в безлічі різноманітних моделей, де ви зможете знайти як преміальні, так і бюджетні варіанти свого авто.