Пн-Чт: 9:00 - 18:00
Пт: 9:00 - 17:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Выходной
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Диски Tech Line (Теч Лайн)

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація

TechLine

Легкосплавні диски TechLine

Випуском продукції під брендом торгової марки TechLine займається відомий і досить знаменитий концерн «АзовТек». Це товариство з обмеженою відповідальністю почало писати власну історію ще з 2005 року, коли в місті Азов, що знаходиться в Ростовській області було розпочато масове виробництво легкосплавних дисків для автомобілів.

Всі виробничі потужності російського концерну оснащені найкращим і якісним обладнанням, яке вже заслужило авторитет за кордоном і має краще комп'ютерне забезпечення, що дозволяє випускати великі обсяги дисків щорічно, максимально знижуючи при цьому ймовірність попадання низькоякісної або що не відповідає світовим стандартам продукції на споживчі ринки Європи і світу.

Особливості дисків TechLine

За виробництвом продукції під брендом TechLine ретельно спостерігають провідні експерти компанії, які стежать за виконанням абсолютно кожного пункту серйозним вимогам ГОСТу, що дозволяє бути впевненим у відмінній якості і високої продуктивності автомобільних дисків. Крім усього іншого легкосплавні диски TechLine можуть похвалитися наявністю сертифіката відповідності ISO9001, який був отриманий ще в 2008 році, що зробило різкий підйом популярності продукту, як на національному, так і на міжнародному рівні.

Продукція TechLine має безліч «козирів» проти зарубіжних компаній - виробників, одним з головних є низька ціна, за допомогою чого Ви зможете заощадити значну грошову суму, в порівнянні з будь-якими дисками європейських і навіть китайських марок, на відміну від яких російський бренд пропонує більш якісний і технічно підготовлений товар. Купити диски TechLine сьогодні можна практично скрізь, проте, якщо Ви хочете зробити вигідну угоду, рекомендуємо Вам скористатися послугами нашого інтернет - магазину koleso2000.ua!

Відгуки про диски Tech line

alexssacha
2014-01-21 11:22:59

У меня такие диски на зимней резине стоят. Купил их год назад, прошлой зимой. Неплохо смотрится внешний вид, который подходит почти для каждого авто, нет проблем при мытье. Я остался доволен. Собираюсь весной еще брать такие для летней резины. Единственный минус для всех литых дисков, не только этих, что если попасть в "Хорошую" яму и согнуть диск его практически не восстановить. Приходится бегать, искать именно такой марки, с таким рисунком и такого радиуса - А ЕГО КАК НАЗЛО НЕТ! Тут уж дело каждого, кто подбирает, а кто ставит обычные. Удачи всем автомобилистам в выборе дисков и терпения на наших "российских" дорогах.

Достоинства: приемлемая цена; красивый рисунок;
Недостатки: не обнаружено;
torpedovecdz
2014-01-21 11:20:48

Вот пришла зима время менять летнюю резину на зимнюю. И тут я подумал как бы было замечательно иметь оба комплекта колес на дисках. Диски серебристые блестят но краска на них держится не очень боится царапин. При монтаже немного поцарапали 2 диска шипами. В целом покупкой доволен. Спицы диска расположены равномерно почти симметрично по окружности я именно так и хотел. Всем спасибо за внимание.

Достоинства: красивые
Недостатки: царапаются
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: