Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Matador

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Літня
 • Зимня
 • Всесезонна

 

компанія Matador

Країна виробник Matador - Словаччина

Відома словацька компанія Matador була створена в 1925 році і стала першим шинним виробником на території Чехословаччини. Автомобільна промисловість завжди була чудово розвинена в Чехословаччині, тому всі  автомобілі, які сходили з конвеєра "взувалися" в гуму Матадор. Основною виробничою потужністю компанії стала фабрика в місті Пухов (там же вироблялася продукція компанії Barum). Регулярний розвиток і розширення асортименту продукції компанії дало можливість клієнтам придбати шини Матадор не тільки для легкових машин, але і для вантажівок. Словацький бренд відомий своїми радіальними шинами для вантажівок, мікроавтобусів і сільгосптехніки в усьому світі. З 1993 року, коли була оголошена незалежність Словацької республіки, керівництву компанії вдалося суттєво оновити обладнання та підвищити стандарти якості продукції, що випускається.

Поєднання європейської якості і демократичних цін в шинах Матадор

На сьогоднішній день шини Матадор є популярним продуктом у багатьох європейських державах. Особливе визнання словацькі покришки отримали в країнах Східної Європи, де споживачі високо цінують якість і продуктивність словацьких покришок. Матадор володіє 13 дочірніми компаніями, а близько 90% усіх вироблених коліс продаються в Центральній і Східній Європі. Інженери словацької компанії постійно удосконалюють свою продукцію, незмінно дотримуючись шляхом прогресу і екологічності.

Кращі моделі зимових і літніх шин Matador

Міжнародне співробітництво компанії Matador з такими виробниками як німецький Continental і російська Омскшина, відкрило додаткові ринки збуту легкових і вантажних коліс. Словацька компанія має широкий модельний ряд літніх і зимових шин. Якщо ви хочете купити шини Matador за найвигіднішими умовами, то інтернет - магазин Колесо 2000 - саме те місце, яке ви так довго шукали. У нас завжди в наявності найбільш затребувані моделі шин компанії Matador:

 • Зимова гума для легкових авто: МР-52 і оновлена версія - MP-54 Sibir Snow;
 • Зимові шини для позашляховиків- MP-92 Sibir Snow;
 • Зимові легковантажні шини для мікроавтобусів: MPS-520 и MPS-530 Sibir Snow Van;
 • Літня гума для легкових машин: МР-16 и МР-44;
 • Літні легковантажні шини для мікроавтобусів: MPS-330.

 

 

 

Відгуки про шини Matador

артур
2019-05-28 21:38:00

Соотношение цены и качества. Перед покупкой почитал много отзывов, кто-то писал, что плывет по мокрому асфальту, у меня с этим не было проблем. Немного шумноватая, да, остальное все устроило в этой резине. Откатал пока 10 тыс, планирую еще долго на ней ездить

Достоинства:
Недостатки:
Никита
2019-04-02 21:31:00

Искал, что-то качественное и не очень дорогое. Менеджер посоветовал эти шины, якобы они от континенталя. Не прогадал. Доволен всем. Дорогу держит отлично, как сухой так и мокрый асфальт. По гололеду раз пришлось проехать, не шип конечно, но не подвел. По обычной заспеженной идет хорошо.

Достоинства:
Недостатки:
Павел
2018-12-05 10:22:00

Из минусов - немного шумноватая оказалась. Все остальное только плюс. По снегу выгребает, сухой мокрый асфальт - торможение идеальное. Не нашел сильных отличий от брендовых колес. Рекомендую

Достоинства:
Недостатки:
Дима
2016-12-02 14:22:00

Отличная модель и в лед и в снег проблем не обнаружил. Авто хорошо держит дорогу, уровень шума небольшой

Достоинства:
Недостатки:
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: