Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Диски Hunter

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Диски Hunter

Комбінований токарний верстат BL505 забезпечує швидкість, точність і універсальність поста обслуговування гальмівної системи. Унікальний дизайн цього комбінованого токарного верстата дозволяє оператору легко і швидко перенастроювати верстат з проточки дисків на барабани і навпаки. Комбінований токарний верстат BL505обеспечівает швидкість, точність і універсальність поста обслуговування гальмівної системи. Інтернет магазин R20 предлагет купити в Україні кращі нові автомобільні диски на УАЗ Хантер зі складу в Дніпрі або доставкою в інші міста України. Підбір можна виконати за моделлю авто, діаметру (радіусу), виробнику, металу виготовлення (титани, штампи) і вартості (дешеві і дорогі). На сайті можна дізнатися які колісні диски рекомендовані для УАЗ Hunter, скільки вони коштують і замовити комплект залежно від моделі, року випуску автомобіля і бажаних параметрів (вузькі, широкі, разношірокіе). Використовуючи подібні запчастини, власник має можливість не тільки поліпшити ходові характеристики автомобіля, але і продовжити термін експлуатації інших вузлів.

Бренд хантер диски випускає повністю адаптованими до реалій сучасних доріг. Тому під час їзди зберігається відмінне зчеплення з дорожнім полотном, маневреність авто і його стійкість на поворотах.

Зараз їх повсюдно використовують власники автомобілів таких марок, як Audi, Infiniti, Mercedes, Lexus. Якщо виникнуть труднощі з підбором дисків Storm Hunter Henessy, зателефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні типорозміри дисків Storm Hunter Henessy або інші моделі дисків для Вашого автомобіля. Для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд автомобіля доводиться вдаватися до певних маніпуляцій, за допомогою яких легко досягти необхідного ефекту. Підбираючи адаптери різної товщини, можна отримати потрібну ширину колії і підрівняти площину диска під арку.

Інформація

Це дозволяє підібрати оптимальний варіант комплектації для різних марок транспортних засобів. Виробляються вироби з легких сплавів, в області обода і лицьової частини наявний нержавіюча сталь.

Інформація Про Storm Hunter Henessy

Щоб змінити виліт колеса або параметри його кріплення встановлюються адаптери для дисків, інакше їх називають проставкамі. Таке завдання найчастіше присутня при покупці нових дисків, не зовсім підходять до стандартів, встановлених заводом-виробником. Щоб змінити виліт колеса або параметри його кріплення використовуються адаптери для дисків, інакше їх називають проставкамі. Таке завдання найчастіше присутня при покупці нових дисків, що відрізняються від стандартів, передбачених виробником. На УАЗ Hunter можна встановлювати диски R16 (в залежності від року випуску автомобіля і комплектації).

 • Щоб змінити виліт колеса або параметри його кріплення використовуються адаптери для дисків, інакше їх називають проставкамі.
 • Таке завдання найчастіше присутня при покупці нових дисків, не зовсім підходять до стандартів, встановлених заводом-виробником.
 • Підбираючи адаптери різної товщини, можна отримати потрібну ширину колії і підрівняти площину диска під арку.
 • Основні виробничі потужності локалізуються на території Тайваню. Завод оснащений сучасним обладнанням, призначеним для виготовлення, контролю і тестування продукції. Тут дуже педантично ставляться до дотримання технологічного процесу і до якості готових виробів.

   

  Основні виробничі потужності локалізуються на території Тайваню. Завод оснащений сучасним обладнанням, призначеним для виготовлення, контролю і тестування продукції. Тут дуже педантично ставляться до дотримання технологічного процесу і до якості готових виробів.

   

Відгуки про диски Hunter

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: