Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Диски TRW

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація

Автомобільні диски TRW - якість, доступна кожному!

Бренд TRW вже тривалий час знаходиться на міжнародному ринку легкосплавних дисків. За минулі десятиліття компанія не втратила довіру і тільки примножила клієнтську базу. Виробничі процеси стали більш налагодженими, а цінний досвід в поєднанні з сучасними технологіями дозволяє випускати високоякісні колісні диски для широкого кола легкових та легковантажних автомобілів.

Литі диски TRW відомі за рахунок своєї доступною цінової політики, яка доповнюється підвищеною міцністю. Надійність продукції не поступається багатьом іменитим європейським брендам. На сьогоднішній день основні виробничі потужності компанії розташовуються на території Малайзії, де встановлені інноваційні зразки високоточної обладнання і проводиться жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва.

діски трв

Особливості виробництва литих дисків TRW

Колісні диски TRW виготовляються за методом лиття під низьким тиском, що дозволяє отримувати дивно високу міцність і пластичність сплаву. В якості основних компонентів традиційно використовується алюміній і магній. Сплав з даних елементів, в певних пропорціях, забезпечує майбутнього колесу підвищені показники стійкості до будь-яких механічних пошкоджень.

На перших етапах відбувається закладка спеціально підготовлених болванок в автоматичну піч, де проводиться нагрів до 700 градусів. У процесі плавки склад виливається в оригінальні прес-форми TRW з точними розмірами. Далі проводиться охолодження, що позитивним чином позначається на рівні жорсткості майбутніх коліс.

Потім відбувається повторний розігрів прес-форми до 200 градусів, а вже потім проводиться охолодження при температурі 20-25 градусів. В ході обточування використовуються фірмові німецькі свердла, завдяки яким болванка приймає остаточну форму і перевіряється на різні показники динаміки. На фінальному етапі проходить процес фарбування спеціальним корозійно-стійким лакофарбовим покриттям і упаковка готових виробів в коробки.

литые лиски трв

Чому вигідно купити диски TRW?

На сьогоднішній день легкосплавні колісні диски TRW є одним з найбільш популярних варіантів з сегмента недорогих реплік. Компанія виграє у своїх основних конкурентів за рахунок високої надійності, великого модельного ряду і свіжим колірним рішенням. Важливу роль відіграють оригінальні параметри, які дозволяють підібрати диски точно під параметри Вашого автомобіля і не гадати після покупки: стануть вони або доведеться повертати товар в магазин.

За рахунок підвищеної пластичності колісні диски забезпечують відмінну безпеку на протязі всього терміну експлуатації. Багато дисків додатково посилені і здатні працювати при підвищених рівнях навантаження на важких позашляховиках та мікроавтобусах. Незмінна надійність гарантує безпеку виконання різких маневрів або екстреного гальмування в будь-який час року. Продукція компанії TRW адаптована під використання на дорогах поганої якості, адже навіть глибока яма нездатна розбити автодиск при дотриманні швидкісного режиму.

Багато престижних виробників автомобілів на регулярній основі співпрацюють з компанією TRW, завдяки чому продукція бренду встановлюється в якості базової комплектації на такі престижні марки як: Toyota, Nissan, Citroen, Ford, Skoda, Peugeot, VW, Volvo та багато інших.

Відгуки про диски Trw

Алексей
2016-09-02 14:42:35

Достоинства:
Недостатки: Нет
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: