Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Літні шини Росава

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Країна виробник ROSAVA - Україна

Росава

Перші шини Росава зійшли з конвеєрів білоцерківського заводу в далекому 1972 році. Минуло майже півстоліття, за які компанія встигла випустити близько 200 млн. Різноманітних покришок, отримати більше 50-ти нагород, запатентувати кілька нових технологій і суттєво оновити обладнання.

На сьогоднішній день гума Росава об'єднує в собі величезний досвід, знання і видатні традиції від лідера шинної промисловості в Східній Європі. Купити гуму Росава можна більш ніж у 60-ти країнах світу, а типорозмірний ряд давно перевалив за позначку в 200 модифікацій. Українська компанія володіє сучасним гумозмішувальним обладнанням, яке виготовляє компаунди не тільки для внутрішніх потреб, а й на замовлення для інших брендів. Широкий асортимент коліс Росава включає в себе легкові і вантажні шини, покришки для комерційного транспорту, мікроавтобусів і сільськогосподарської техніки.

Літні та всесезонні шини Росава

Літні шини Росава SQ-201 є одним з найбільш свіжих і популярних розробок компанії. На відміну від всіх попередніх продуктів SQ-201 володіє високим зчепленням з мокрим асфальтом і високою паливною ефективністю. Доступна ціна продукту робить його вкрай популярним серед власників бюджетних легкових автомобілів, які використовуються в міському і трасовому режимі. Стильний V-подібний малюнок протектора забезпечує шинам відмінне зчеплення і якісний захист від аквапланування. Об'ємні плечові блоки з насічками підвищують продуктивність коліс і скорочують гальмівний шлях.

Всесезонні легковантажні шини Росава Бц-24 випускаються за все в одній модифікації, яка співмірна з більшістю мікроавтобусів. Незважаючи на те, що основна маса технічних рішень була розроблена ще багато років тому, колеса користуються величезною популярністю за рахунок своєї універсальності, невибагливості у використанні і звичайно, низьку ціну. Багатофункціональний протектор з типовим всесезонним протектором дозволяє використовувати шини не тільки в літній, а й в зимовий період. Мілкоблочний дизайн з характерними ламелями покращують керованість на мокрих і зимових дорогах. Наявність хрестоподібних канавок в складі плечових блоків стабілізують зчеплення на снігу і бруді.

Зимові шини Росава

шини Росава

Зимова гума Росава SnowGard випускається в двох заводських варіаціях («шип» і «під шип») для компактних легкових автомобілів середнього і бюджетного класів. Серед особливостей моделі можна виділити стрілоподібний малюнок протектора і високу щільність ламелей. Збільшене число тривимірних пилкоподібних прорізів дозволяє забезпечувати надійне зчеплення на битому снігу і льоду. Висока продуктивність на снігу безпосередньо залежить від глибокої прорізки блоків і ефективній роботі дренажної системи.

Зимові легковантажні шини Росава LTW-301 є першою сучасною моделлю для комерційного транспорту. Розробка продукту велася інженерами компанії на американському комп'ютерному забезпеченні PRO/Engineer, а виготовлення йшло на сучасних зразках обладнання Berstorff і Harburg Freudenberg з Німеччини. За рахунок сучасних технологій і нового компаунду, колеса отримали відмінні тягово-зчіпні властивості і можливість витримувати значні перевантаження. Оригінальний малюнок протектора комбінованого типу з розгалуженими клиновидними блоками гарантує відмінну керованість в зимовий період. Розвинена система поперечних і поздовжніх дренажних канавок забезпечують відмінний відвід бруду і снігу із зони контакту. Велика ширина мультирадіусного протектора забезпечує грамотний розподіл навантаження і підтримання строго рівномірного зносу.