Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Літні шини Atturo

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Країна виробник Atturo - Тайвань

Компанія Atturo є американською зареєстрованою торговою маркою, яка займається проектуванням, виробництвом і реалізацією коліс для легкових автомобілів. Виготовлення шин ведеться на фірмовому заводі в Тайвані, який оснащений кращими зразками обладнання та безперебійним постачанням якісного азіатського каучуку.

Досить широкий асортимент продукції налічує кілька десятків різноманітних моделей, призначених для легкових машин, пікапів, кросоверів, позашляховиків і навіть мікроавтобусів. Однак ключовим напрямком компанії виступає виробництво літніх коліс для легкових автомобілів.

Володіючи конкурентоспроможною ціною і високою якістю виконання, шини Atturo популярні далеко за межами своєї країни. Продукція компанії з успіхом реалізується у всіх частинах світу. Популярність тайванської гуми в Україні забезпечується за рахунок оптимальних дизайнерських рішень, довгого часу служби і хорошої керованості в різних дорожніх умовах.

шины аттуро

Літні шини Atturo

Літні шини Atturo AZ800 виступають першим продуктом тайванської компанії. Новинка отримала стильний спрямований дизайн, який забезпечує стабільно високі показники керованості і комфорту для широкого кола легкових автомобілів. Протекторна частина коліс була розроблена за допомогою технології SRG, яка позитивно позначилася на курсової стійкості і рівні зчеплення шин при високошвидкісний їзді. Серед особливостей даної моделі виділяється здатність переносити величезні навантаження при високошвидкісному русі і маневруванні. Наявність захисту обода дисків дозволить зберегти колеса від різних механічних пошкоджень. Розробники рекомендують застосовувати дану гуму для любителів високих швидкостей, так як покришки мають досить жорстку бічну поверхню, адаптовану під інтенсивну експлуатацію.

Літні шини Atturo AZ850 є актуальною пропозицією для власників потужними позашляховиками і кросоверами. Модель отримала гладкий асиметричний дизайн, який забезпечує високі тягово-зчіпні показники на сухих і мокрих дорогах. Крім того, тайванська гума володіє коротким гальмівним шляхом і низьким рівнем гучності. Фірмовий склад гумової суміші гарантує низьку витрату палива і продовжує термін служби коліс. Дана модель коліс доступна для придбання в популярній версії «Flat Run».

резина аттуро

У чому переваги гуми Atturo?

Бренд Atturo є досить молодою і динамічно розвиваючою компанією. Для завоювання міжнародного шинного ринку Atturo доводиться дивувати і відрізнятися від продукції інших підприємств. З огляду на підвищену конкуренцію в шинному бізнесі це не так-то й просто. Безумовно, одною з головних переваг тайванських коліс виступає вигідна ціна, що дозволяє купити якісну гуму і заощадити одночасно.

Наступним визначальним моментом виступає лінійка типорозмірів, яка налічує безліч рідкісних і унікальних модифікацій. Багатьом власникам тюнінгованих автомобілів буває складно підібрати недорогий варіант шин зі специфічними розмірами, тому Atturo приходить на допомогу!

Ще однією перевагою продукції виступає завжди стильний і функціональний дизайн, доповнений високими індексами швидкості, спеціально для високопродуктивних і спортивних автомобілів. Принцип роботи компанії досить простий: розробники випускають недорогі, ефективні та надійні колеса, які користуються стабільним попитом у всьому світі.