Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Літні шини Dunlop

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:
Англійська компанія Dunlop є одним з найбільш знаменитих і популярних виробників шин, займаючи п'яту сходинку в світовому рейтингу за кількістю вироблених покришок. На сьогоднішній день корпорація поставляє шини Dunlop для 33-х компаній, які займаються автомобілебудуванням. Серед них такі гіганти як: Mercedes, BMW, Audi, Ford, Opel, Mitsubishi, Toyota і багато інших. Продукція компанії виробляється на десятках фірмових заводах, які розміщені в різних країнах світу. Всі потужності компанії оснащені професійним обладнанням, яке гарантує високу якість випущених шин.
 

Переваги продукції Данлоп

 
Гума Dunlop здатна задовольнити вимоги будь-якого водія. Перед тим як потрапити в масове виробництво і на ринки збуту, колеса проходять велику кількість випробувань і тестувань, що дозволяє гарантувати надійність і безпеку протягом усього терміну служби.
 
Водії в усьому світі цінують шини Данлоп від британського виробника за їх міцність, довговічність і надійність в будь-яких ситуаціях. Додатковим бонусом Dunlop виступає оптимальне поєднання ціни та якості, що дозволяє кожному автомобілісту зробити правильний і раціональний вибір на користь тієї або іншої моделі.
 
Підводячи підсумок можна відзначити головні переваги Dunlop:
 
 1. Великий термін експлуатації - гума надійним чином захищена від проколів, розшарування і будь-яких механічних впливів.
 2. Широкий вибір продукції. Компанія пропонує великий модельний ряд, що включає в себе літні, зимові та всесезонні шини.
 3. Високі тягово-зчіпні властивості. Асортимент компанії може похвалитися моделями, які адаптовані під різні погодні та дорожні умови. Завдяки цьому ви зможете підібрати шини, які забезпечують безпечну керованість на будь-якій дорозі.
 4. Сучасні технології від Dunlop підтримують акустичний і їздовий комфорт протягом усього терміну служби коліс.
 5. Багатокомпонентний склад гумової суміші дозволяє досягати мінімального опору коченню, що виражається в паливній ефективності.
 
Приступивши до процесу вибору комплекту коліс для свого автомобіля, водій може зіткнутися зі складнощами, які обумовлені великим асортиментом. Для того щоб полегшити процес підбору гуми, ми виділили найбільш ходові і перевірені пропозиції.
 

Доступний асортимент компанії Dunlop

 
Гума Данлоп представлена ​​кількома лінійками покришок для теплої і холодної пори року. Крім того, існує універсальний варіант всесезонних шин, які дозволяють пересуватися в будь-який час року.
 
Літні колеса Dunlop здатні підтримувати хорошу керованість на сухих і мокрих ділянках шляху. Протекторна зона характеризується досить гладкою і твердою поверхнею, що забезпечує значну розгінну динаміку і якісний захист від передчасного зносу. Серед популярних моделей можна виділити наступні пропозиції: SP Sport 01 A/S, SP Sport BluResponse, SP Sport 01 A/S.
 
Зимова гума Данлоп незамінна в холодну пору року, коли дороги часто покриті снігом і льодом. У продажу можна знайти шиповані шини Dunlop Studless, які є еталоном безпечного пересування, прогнозованої керованості і короткого гальмівного шляху на слизьких покриттях. Як приклад можна привести: SP Winter Ice 01 і Ice Touch.
 
Що стосується всесезонних шин, то тут беззаперечне лідерство належить моделі Dunlop Grandtrek AT3. Ці шини оптимальні для власників великих позашляховиків і кросоверів, які часто залишають межі асфальтового покриття і виїжджають за місто.