Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Літні шини Hifly

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Вартість, грн:
  -
 • Ширина:
 • Висота:
 • Діаметр обода:
 • Сезонність:
 • Шипи:
 • Виробник:

Шини Hifly - висока якість і безпека пересування

Бренд Hifly займається виготовленням шин з 1995 року. У розпорядженні компанії власний завод в Китаї, лабораторія, випробувальний полігон і величезні складські приміщення, звідки гума поставляється в більш ніж 100 країн по всьому світу. Компанія виробляє колеса для легкових, легковантажних і вантажних автомобілів, покришки для мотоциклів, колісні диски і камери.

шина хайфлай

Літні шини Hifly

Літній сегмент коліс представлений чотирма основними моделями, призначеними для легкових автомобілів - HF201, Eco Vision VI682, HF886 і HF805. Також існує модифікація, розроблена для легковантажної техніки - Super 2000.

Шини Hifly HF201 створені для широкого кола бюджетних автомобілів, володіючи стильним дизайном, економною витратою палива і високою зносостійкістю.

Гума Hifly Eco Vision VI682 випущена персонально для легкових машин середнього класу, володіючи якісно збалансованими показниками, які здатні підлаштовуватися під будь-які дорожні і погодні умови.

Літня гума Hifly HF886 отримала яскравий агресивний дизайн з спрямованою будовою протекторних блоків. Даний варіант виявиться ідеальним рішенням для застосування на високошвидкісних і потужних автомобілях. Новинка забезпечує високе зчеплення, хорошу маневреність і якісний захист від аквапланування.

Літня гума Hifly HF805 відрізняється ненаправленим дизайном, розвиненим розмірним рядом і прекрасною керованістю на сухих та мокрих покриттях. Даний варіант виявиться вдалим для водіїв, які пересуваються в міському або трасовому режимі. Характер коліс відрізняється підвищеним контролем, передбачуваністю під час виконання маневрів і хорошою стійкістю.

Літні шини Hifly Super 2000 - популярна модель для мікроавтобусів і легких вантажівок. Дорожній дизайн протекторної зони дозволяє рівномірно розподіляти навантаження, а міцний каркас збільшує показники зносостійкості та знижує ймовірність пошкоджень.

резина хайфлай

Зимові шини Hifly

Зимові шини Hifly представлені двома актуальними продуктами - Win-Turi 212 і Win-Transit.

Модель Hifly Win-Turi 212 є актуальною версією, розробленої для легкових автомобілів, які використовуються в складних зимових умовах. Асиметричний дизайн включає в себе велику кількість зигзагоподібних ламелей, які забезпечують високі тягово-зчіпні характеристики на слизьких дорогах. Сучасний склад гумової суміші гарантує економну витрату палива і еластичність навіть при сильних заморозках.

Зимові шини Hifly Win-Transit розроблені для мікроавтобусів і відрізняються підвищеним ресурсом. Агресивний протектор із збільшеною висотою блоків дозволяє гарантувати високий рівень безпеки на зимових дорогах. Оптимізоване розташування всіх протекторних елементів підтримує мінімальний рівень шумів і вібрацій під час пересування. Об'ємні і широкі дренажні канали оперативно відводять опади за межі руху транспортного засобу.