Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Доставка у Львів

Вітаємо Вас на сайті нашого інтернет – магазина koleso2000.ua, який протягом останніх 14 -ти років поспіль веде активну популяризацію шинного бізнесу в Україні. Ми надаємо своїм клієнтам широкий вибір сертифікованої продукції у вигляді шин і автодисків у Львові. Наша компанія одна з перших на Україні стала здійснювати практику оперативної доставки товарів, які були придбані у нас. Для ще більшого комфорту клієнтів, ми пропонуємо Вам нову послугу – адресна доставка товарів, яка дозволяє без всяких затримок отримати замовлені у нас шини або диски не просто на складських приміщеннях у Вашому місті, а й з доставкою що називається "під поріг".

Вигода роботи з koleso2000.ua у Львові – це не тільки оперативна доставка, вигідні ціни і широкий асортимент. Ми вже не перший десяток років працюємо на просторах українського шинного ринку і цінуємо всіх клієнтів без винятку, прагнучи забезпечувати їх не тільки високоякісними товарами, але і відповідного рівня послугами. Завдяки цьому, маємо один з найбільших процентних співвідношень у вигляді клієнтів, які повторно повертаються до нас.

Адреси відділень транспортних компаній:

 

Доставка Нова Пошта - Львів, Львівська область

  • Відділення №1: вул. Городоцька, 359
  • Відділення №2: вул. Пластова, 7
  • Відділення №3: вул. Угорська, 22 (заїзд із вул. Луганської)
  • Відділення №4: Трускавецька, 15 (с.Сокільники, вул. Львівська бічна,11)
  • Відділення №100: вул. Промислова, 50/52

Повний перелік міст, в яких можете придбати шини через наш інтернет-магазин, знаходиться в розділі "Оплата та доставка".