Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини в Запоріжжі

Шини та диски в Запоріжжі

Хочемо з щирою радістю привітати Вас на нашому сайті koleso2000.ua, який вже понад 14 років тому заявив про себе на українському шинному ринку. І на сьогоднішній день є видатним лідером інтернет – продажів. Високі показники популярності говорять багато про що, перш за все це – виняткову якість продукції та високоякісний сервіс обслуговування клієнтів.

Придбати диски в Запорожжі

Якщо Вы хочете купити шини или диски в Запорожжі, наш інтернет – магазин надає послуги доставки замовлених у нас товарів, прямо до складів будь- якої, зазначеної Вами транспортної компаній. Крім цього, у Вас є завжди додаткова можливість – замовити адресну доставку і Ваше замовлення прибуде за вказаною адресою в Запоріжжі, в найкоротший термін.

Уважно вивчивши величезний асортимент нашої продукції, Ви з повною упевненістю зможете вибрати кращі зимові, літні та всесезонні шини для Вашої машини, а так само підібрати і купити литі, ковані, титанові або сталеві диски в Запоріжжі. Наш багатий прайс продукції перевищує всі Ваші уявлення, нараховуючи близько 50000 найрізноманітніших позицій.

Сам сайт koleso2000.ua розроблявся спеціально для середньостатистичного водія, який би зміг без проблем і затримок знайти необхідний йому товар в найкоротші терміни. Саме для полегшення цих завдань, на сайті повноцінно реалізовані функції "пошук" і "підбір по авто", які за кілька секунд, знайдуть самі "гарячі" і актуальні пропозиції для Вашого автомобіля. Крім того, на головній сторінці сайту завжди видно номери нашої компанії, куди Ви можете звернутися для звичайної консультації або ж для замовлення шин і дисків в Запоріжжі. Для більшої зручності клієнтів, є функція "зворотний дзвінок" і онлайн – чат, який можна вести прямо на сторінках сайта нашого інтернет – магазина.

Працювати з фахівцями нашої компанії koleso2000.ua вкрай зручно, вигідно і комфортно. В асортименті продукції, пропонованої нашим сайтом, присутні тільки актуальні і останні тенденції в світі шин і автодисків, які мають оригінальний дизайн і 100% якість, а так само прекрасну адаптацію під температурні і кліматичні умови нашої країни. Так само не можна не відзначити, що працюючи з нами, ви зможете економити Ваші кошти, це стосується не тільки наших низьких цін, але і прекрасною довговічністю товарів, що дозволяє тривалий час радіти покупці в нашому інтернет – магазині.

Європейський рівень обслуговування

Хотілося б окремо відзначити про стабільно високому і європейському рівні обслуговування наших клієнтів. Крім низьких цін, оригінальної продукції і швидкої доставки, Ви автоматично, в обов'язковому порядку отримуєте: шанобливе ставлення, грамотні консультації, а так само кращих фахівців, які допоможуть саме Вам, як вибрати і купити найкращі шини та диски для Вашої машини. Ми маємо величезну кількість постійних клієнтів, що говорить про те, що koleso2000.ua – дійсно кращий вибір, гідний сучасного водія!

Доставка Нова Пошта - Запоріжжя, Запорізька область

  • Відділення №1: вул. Фортечна (ран. Грязнова), 2в (Набережна магістраль)
  • Відділення №2: вул. Карпенка-Карого, 58
  • Відділення №3: вул. Айвазовського, 9 (правий берег)
  • Відділення №7: вул. Космічна, 119
  • Відділення №45: вул. Василя Сергієнка (ран. Задніпровська), 13
  • Відділення №72: (Верхня Хортиця) вул. Істоміна, 15

Повний перелік міст, в яких можете придбати шини через наш інтернет-магазин, знаходиться в розділі "Оплата та доставка".