Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини АШК

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Шини АШК - народжені на півночі!

Алтайський Шинний Комбінат почав свою діяльність в 2000 році і вже сьогодні є активно розвинутим, надійним і стабільним підприємством. Компанія займається виробництвом і реалізацією широкого спектру автомобільних покришок, починаючи від легкових і закінчуючи індустріальними.

Завдяки широкому асортименту продукції, стабільно високій якості і прийнятної ціни компанія утримує лідируючі позиції на ринку, розширюючи свою географію продажів. На сьогоднішній день в числі активних споживачів числяться всі країни СНД і більше двох десятків країн зі всієї земної кулі.

шины АШК

Легкові шини АШК

Всесезонні шини АШК Forward Professional 520 отримали металевий корд і радіальну безкамерну конструкцію. Дані покришки розраховані для використання на широкому ряді потужних повнопривідних позашляховиках: УАЗ Hunter, УАЗ Patriot, УАЗ-31512 і багатьох інших модифікаціях. Оригінальний дизайн включає в себе блоки поздовжніх шашок з різними візерунками, розташованими з поперемінним кроком для підвищення акустичного комфорту. Ступеневу виконання блоків протектора і присутність бічних грунтозацепів дозволяє впевненим чином відчувати себе в будь-яких дорожніх умовах.

Шини АШК Forward Safari 540 - ще одна всесезонна новинка від Алтайській компанії. Дана модель призначена для застосування на позашляховиках і кросоверах, яким потрібна підвищена прохідність, надійність і тривалий термін служби. Традиційна наявність металевого корду в брекерному шарі збільшує показники міцності коліс, знижує ризик проколів та інших механічних пошкоджень каркасу. Крім того, термін використання коліс оснащених металокордом в кілька разів вище, ніж у аналогів. Універсальний дизайн протектора забезпечує моделі Forward Safari 540 підвищений захист від аквапланування, керованість і гідний рівень тягово-зчіпних властивостей на будь-яких ділянках доріг.

резина ашк

Вантажні та с/г шини АШК

АШК Алтайшіна-79 (універсальна) - є популярним варіантом вантажних коліс, які мають розширену сферу застосування. За рахунок своєї універсальності модель може використовуватися на ведучий і рульової осі важких вантажних автомобілів і ряду автобусів, що займаються регіональними або міжміськими перевезеннями. Оптимізована конструкція даного продукту відмінним чином зарекомендувала себе на шосейних дорогах, показуючи високі показники паливної ефективності, зчеплення і володіючи збільшеним ресурсом.

Вантажні шини АШК Forward Traction 310 (універсальна) відрізняються високою прохідністю і були створені під деякі варіації таких потужних вантажних автомобілів як: Урал, МАЗ, КАМАЗ та Івеко. В процесі розробки інженери врахували всю специфіку даних транспортних засобів, завдяки чому, колеса здатні демонструвати стабільні показники тяги, зчеплення і прохідності на асфальтових, ґрунтових, непідготовлених або тимчасових дорогах. Позитивним моментом виступає те, що дану модифікацію можна встановлювати на будь-яку вісь вантажного автомобіля.

Сільськогосподарські шини АШК В-19A (с/г) є недорогою альтернативою іноземним брендам. Якісна гума відмінним чином підходить для роботи на знос за рахунок своєї доступної ціни. Дана модель коліс порівнянна з великою кількістю зразків сільськогосподарської техніки. Шини прекрасно зарекомендували себе під час використання на м'якому ґрунті, тому можуть бути застосовані при зниженому тиску і отримали великий дизайн протекторних блоків.

Відгуки про шини ашк

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: