Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Кама

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Всесезонна

Країна виробник Кама — Росія

Кама

Всі шини Кама виготовляються на спеціалізованих заводських потужностях в Нижньокамську. Відомий російський бренд є лідером з виробництва шинної продукції на території СНД. У розпорядженні компанії сучасний комплекс спеціалізованого обладнання, власні науково-дослідні лабораторії, випробувальні полігони і розвинена дистриб'юторська мережа по всьому світу. Величезний досвід у шинному бізнесі і регулярні інвестиції дозволяють проводити регулярне оновлення і вдосконалення асортименту продукції.

Заводські потужності в Нижньокамську не обмежуються випуском коліс Кама і випускають гуму Viatti, яка є дочірнім брендом і спеціалізується на виробництві легкових покришок. Уже сьогодні широкий асортимент компанії Кама включає в себе кілька сотень різних модифікацій, які об'єднують покришки різного призначення:

  • легкові автошини;
  • колеса для легковантажного транспорту, мікроавтобусів;
  • вантажні, причіпні і автобусні покришки;
  • гума для навантажувачів, сільгосп і спецтехніки.

Автомобільні покришки Кама експортуються в 120 країн світу, а окремі моделі коліс входять до складу базової комплектації європейських автомобільних концернів Skoda, Volkswagen, Fiat і вітчизняного АвтоВАЗу.

Літні шини Кама

Літня гума Кама Євро 129 має стильний асиметричним малюнком протектора і є одним з найбільш купованих товарів Нижньокамський компанії. Висока популярність моделі пов'язана з вдалим балансом, низької ціни і гідної якості. Тихохідний і функціональний дизайн дозволяє забезпечувати відмінне відведення дощової води і бруду, гарантуючи високу захищеність від виникнення гідропланування. Оптимізоване розташування протекторних блоків сприяє утворенню короткого гальмівного шляху і оперативною реакціею на рульове керування. Присутність цільного ребра жорсткості в центральній частині протектора забезпечує стабільну курсову стійкість і маневреність. Полегшений каркас сприяє економії палива, а фірмовий індикатор зносу додає продукту інформативності.

Шини Кама Євро 131 виступають новою легкокрузовою моделлю російської компанії. Модель порівнянна з великою кількістю мікроавтобусів і легких вантажних автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва. Серед особливостей моделі можна підкреслити симетричний дизайн з універсальним протектором, який забезпечує відмінні характеристики керованості і стабільну курсову стійкість. Перед запуском моделі в серійне виробництво, колеса пройшли ряд випробувань в Італії, показавши найвищі результати серед іменитих конкурентів. За рахунок відмінного поєднання ціни та якості, модель Євро 131 входить до складу базової комплектації автомобіля Fiat Ducato.

Зимові шини Кама

шини Кама

Зимова гума Кама 505 показує впевнену керованість на всіх видах зимових покриттів. Модель оснащена стильним спрямованим дизайном і якісними сталевими шипами протиковзання розташованими в 12 рядів. Всі шипи виготовлялися за передовими фінськими технологіями, вирізняючись особливою геометрією і наявністю двох фланців. Російські колеса забезпечують відмінну керованість і зчеплення на слизьких і мокрих дорогах, володіючи високим захистом від зимового гідропланування і зниженим опором коченню. Глибока нарізка блоків і збільшений внутрішній обсяг дренажних канавок покращує процес самоочищення коліс від бруду, талої води і снігу. Грамотно підібраний склад компаунда відповідає за безпеку і довговічність продукту.

Зимові легкові шини Кама 515 орієнтовані на широкий ряд автомобілів підвищеної прохідності. За рахунок спрямованого малюнка протектора забезпечується відмінна продуктивність і прохідність коліс. Модель 515 оснащена сталевими шипами, завдяки чому забезпечує впевнене зчеплення на всіх видах слизьких покриттів. Збільшене число блоків протектора підвищує безпеку і стабільність пересування в будь-яку погоду. Оптимізована форма і розташування плечових блоків скорочує гальмівний шлях і покращує продуктивність на слизьких покриттях. Практично повністю плоский профіль коліс гарантує рівномірний розподіл навантаження і тривалий термін служби. Присутність S-образних насічок стабілізують керованість на мокрому асфальті і льоду.

Відгуки про шини кама

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: