Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Росава

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

Країна виробник ROSAVA - Україна

Росава

Перші шини Росава зійшли з конвеєрів білоцерківського заводу в далекому 1972 році. Минуло майже півстоліття, за які компанія встигла випустити близько 200 млн. Різноманітних покришок, отримати більше 50-ти нагород, запатентувати кілька нових технологій і суттєво оновити обладнання.

На сьогоднішній день гума Росава об'єднує в собі величезний досвід, знання і видатні традиції від лідера шинної промисловості в Східній Європі. Купити гуму Росава можна більш ніж у 60-ти країнах світу, а типорозмірний ряд давно перевалив за позначку в 200 модифікацій. Українська компанія володіє сучасним гумозмішувальним обладнанням, яке виготовляє компаунди не тільки для внутрішніх потреб, а й на замовлення для інших брендів. Широкий асортимент коліс Росава включає в себе легкові і вантажні шини, покришки для комерційного транспорту, мікроавтобусів і сільськогосподарської техніки.

Літні та всесезонні шини Росава

Літні шини Росава SQ-201 є одним з найбільш свіжих і популярних розробок компанії. На відміну від всіх попередніх продуктів SQ-201 володіє високим зчепленням з мокрим асфальтом і високою паливною ефективністю. Доступна ціна продукту робить його вкрай популярним серед власників бюджетних легкових автомобілів, які використовуються в міському і трасовому режимі. Стильний V-подібний малюнок протектора забезпечує шинам відмінне зчеплення і якісний захист від аквапланування. Об'ємні плечові блоки з насічками підвищують продуктивність коліс і скорочують гальмівний шлях.

Всесезонні легковантажні шини Росава Бц-24 випускаються за все в одній модифікації, яка співмірна з більшістю мікроавтобусів. Незважаючи на те, що основна маса технічних рішень була розроблена ще багато років тому, колеса користуються величезною популярністю за рахунок своєї універсальності, невибагливості у використанні і звичайно, низьку ціну. Багатофункціональний протектор з типовим всесезонним протектором дозволяє використовувати шини не тільки в літній, а й в зимовий період. Мілкоблочний дизайн з характерними ламелями покращують керованість на мокрих і зимових дорогах. Наявність хрестоподібних канавок в складі плечових блоків стабілізують зчеплення на снігу і бруді.

Зимові шини Росава

шини Росава

Зимова гума Росава SnowGard випускається в двох заводських варіаціях («шип» і «під шип») для компактних легкових автомобілів середнього і бюджетного класів. Серед особливостей моделі можна виділити стрілоподібний малюнок протектора і високу щільність ламелей. Збільшене число тривимірних пилкоподібних прорізів дозволяє забезпечувати надійне зчеплення на битому снігу і льоду. Висока продуктивність на снігу безпосередньо залежить від глибокої прорізки блоків і ефективній роботі дренажної системи.

Зимові легковантажні шини Росава LTW-301 є першою сучасною моделлю для комерційного транспорту. Розробка продукту велася інженерами компанії на американському комп'ютерному забезпеченні PRO/Engineer, а виготовлення йшло на сучасних зразках обладнання Berstorff і Harburg Freudenberg з Німеччини. За рахунок сучасних технологій і нового компаунду, колеса отримали відмінні тягово-зчіпні властивості і можливість витримувати значні перевантаження. Оригінальний малюнок протектора комбінованого типу з розгалуженими клиновидними блоками гарантує відмінну керованість в зимовий період. Розвинена система поперечних і поздовжніх дренажних канавок забезпечують відмінний відвід бруду і снігу із зони контакту. Велика ширина мультирадіусного протектора забезпечує грамотний розподіл навантаження і підтримання строго рівномірного зносу.

Відгуки про шини росава

Владимир
2017-02-02 17:07:23

Достоинства: Нормальные шины
Недостатки:
Виктор
2017-02-02 14:29:08

активно использовал шину, ездил на ней в Польшу, зимой держит дорогу хорошо. Летом решил не переобуваться и удивился - держит асфальт отлично на скорости 150 км/ч. несмотря на использование летом износ незначительный

Достоинства: износоустойчивая, хорошо держит дорогу, стабильная управляемость
Недостатки: за такую цену их нет
Леонид Николаевич
2017-02-02 14:06:11

Шины используются за городом, не ожидал от Росавы такой отличной управляемости, тормозят тоже прекрасно, выгребают снег. По износу пока не понятно, так как езжу не сильно много

Достоинства: Отличная управляемость, стабильно ведет себя за пределами города, не шумные
Недостатки: не заметил
Юрий
2017-01-30 13:33:35

Вполне комфортная шина.

Достоинства: Шина нормальная.
Недостатки:
Владислав
2016-09-20 15:38:46

впечатлений особо нет, так как зима мягкая была и короткая. В целом колесами доволен, качество и цена на уровне.

Достоинства: соотношение цены и качества
Недостатки: серьезных нет
Александр
2016-09-19 15:34:32

На шинах проездил первый сезон, зима была теплая, особых впечатлений нет. Шины вели себя предсказуемо, за свою стоимость нормально

Достоинства: ожидаемое поведение, сцепление
Недостатки: серьезных недостатков не обнаружил
Стас
2016-09-16 14:24:10

Очень понравилось как колеса гребут снег, сцепление на уровне. Единственное, На льду ведет себя плоховато, но за такую цену многого и не ожидал.

Достоинства: Прекрасно ведет себя на снегу
Недостатки: на льду слабоваты
Виктор
2016-09-16 14:20:12

Дорогу держат неплохо, особенно снег-вода, а вот лед плоховато. Износ достаточно большой, хотя использовал авто интенсивно.

Достоинства: Сцепление на снеге и мокрой дороге
Недостатки: не держит лед
Максим
2016-06-29 15:22:03

Достоинства: Заказом своим остался доволен.
Недостатки:
Виталий
2016-06-22 11:59:43

Достоинства: Цена - качество
Недостатки:
Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: