Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Alliance

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Літня

Індустріальні Шини Alliance

Підбір Сільськогосподарської І Легковий Гуми Alliance

Alliance Tire Company є провідним виробником сільськогосподарських шин у всьому світі. Альянс шини відповідають вимогам передової техніки для аграрного господарства. Вся продукція компанії відповідає найвищим стандартам якості Німеччини, США, Кореї, Японії, Бразилії та низки інших країн. Модельний ряд складається з гуми для фронтальних і навантажувачів, сільгоспмашин, дорожньо-будівельного транспорту, колісних кранів, автогрейдерів і т. П. Завдяки сучасному оснащенню і значних фінансових впливів річні обсяги стрімко ростуть. Постійне вдосконалення привело до наявності спеціалізованих характеристик і високої якості, про що свідчать сертифікати ISO, TR A standards, ETRT O.

Як Підібрати Ідеальні шини для Частина 1

Більше 60 років на ринку шинної індустрії присутня продукція концерну Alliance. Компанія виникла в 1950 році в Ізраїлі, а через 11 років з"явилися перші результати праці - передні і задні діагональні шини для тракторів. На сьогоднішній день Alliance Tire Group є справжнім гігантом, сервісні центри і точки продажів якого розташовані на 6 континентах в більш чес 120 країнах планети.

 • Недарма вантажні та с / г шини Alliance сьогодні експортуються в Західну Європу , Близький і Далекий Схід і навіть у США.
 • Ну а вже переконатися в тому, що на шини Alliance ціна насправді не сильно висока, ви можете самостійно, просто подивившись ціни на декількох сайтах одночасно.
 • Щоб упевнитися в наших словах, ми можемо запропонувати вашій увазі шин Alliance тест.
 • Вибір, зроблений на користь шин даної марки, може стати вирішальним на майбутнє - адже хороші шини надають комфортне керування і впевненість на дорозі.
 • до того ж, сам тест був проведений спочатку незалежними експертами.
 • Причому даний тест був проведений відповідно до всіх найнеобхіднішими нормами і стандартами, і саме це означає, що можна запросто довіряти результатам даного тесту.

Все, що вам потрібно - це просто заглянути в відповідні розділи нашого сайту і підібрати саме те, що вас цікавить. У ситуації, коли ви самі не можете визначитися з вибором, вам запросто допоможуть наші фахівці. Також ще одним важливим аспектом в даному питанні є такий фактор, як Alliance відгуки. Якщо вас зацікавила можливість купити шини Alliance, ми допоможемо вам визначитися з вибором і знайти оптимальне місце покупки нової «взуття» для вашої сільськогосподарської техніки. Ізраїльська компанія Alliance Tire Group володіє декількома заводами з виробництва шин для промислової і землерийної техніки. Виробничі потужності цієї компанії зосереджені в Ізраїлі та Індії. У найближчому майбутньому планується відкриття ще одного підприємства, що забезпечує випуск 50 тисяч тонн шин щорічно.

Шини Alliance 030ex 185

Місцезнаходження нового підприємства поки залишається потай, проте це не заважає купити сільськогосподарські шини Alliance (Альянс) вже сьогодні. Продукцію цієї торгової марки вибирає величезна кількість аграріїв за кордоном і в нашій країні. Високоякісні шини Alliance експортуються в 80 країн світу.

Розмір шин вимірюється в дюймах, також при вимірі використовується відповідне маркування. Можливо, якраз таки, тому на даний момент шина Alliance користується таким попитом.

І дуже дивно, що така компанія як Йокогамадо досі не обзавелася бюджетними суббрендом як її головні конкуренти. Ханкук отримав Лауфен, Тойо - Нітто (хоча цей бренд складно назвати бюджетним), Нокиан - Нордман. Прямую такої тенденції Йокохама виходить на європейський шинний ринок в 2017 році з новим брендом - Alliance (Альянс). Альбіон пропонує шини для зернозбиральних комбайнів; приводних коліс тракторів, просапних культур; спецтехніки; флотаційні шини; промислові та будівельні шини. Фахівці Технооптторг-Трейд допоможуть вам підібрати необхідні вам шини. Manitou вибрала для своїх телескопічних навантажувачів OE-шини Vredestein Endurion, офіційним дилером в Україні яких є компанія М-РАД.

Відгуки про шини Alliance

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: