Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Amberstone

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

"

Шини Amberstone

Шини (Amberstone)

Переваги Відомих Китайських Вантажних покришок Ambestone

Підприємства громадського транспорту Донецька, для міських пасажироперевезень, використовують досить багато автобусів ""Богдан"", ""Еталон"" і машин аналогічного класу, вироблених в Китаї. Автомобілі такого типу знаходяться в постійному русі і за рік можуть ""пробігти"" (пробіг шин 215 / 75R17, 5) не одну сотню тисяч кілометрів. За Це час їх власники змінюють кілька комплектів шин (хтось більше, хтось менше - залежить від правильного вибору покришок). Сьогодні автовласники Донецька не розпещені великою пропозицією вантажних шин, в т. Ч.

315/80 R22, 5 PR20 Amberstone / 154MВсесезоннaя грузовaя шінa. Це рулевaя шінa, яку устaнaвлівaют нa вантажні aвтомобілі. 245/70 R19, 5 18PR Amberstone / 141JВсесезоннaя грузовaя шінa. 235/75 R17, 5 18PR Amberstone / 141JВсесезоннaя грузовaя шінa. 215/75 R17, 5 16PR Amberstone / 133JВсесезоннaя грузовaя шінa. Під ім"ям Xingyuan Tyre Group сьогодні об"єднано 7 ультрасучасних заводів, на яких задіяно понад 5 тис. Осіб, 680 з них - інженери і проектувальники найвищої кваліфікації.

шин відмінної якості з високоміцним суцільнометалевим кордом під декількома фірмовими брендами, серед яких радіальні вантажні шини Amberstone займають вагому частку. Позитивні відгуки шини Amberstone заслужили завдяки своїй якості, яке засноване на застосуванні унікальних міцних гумових сумішей, які зносостійкі і екологічні. Розроблені малюнки протекторів характеризуються хорошим зчепленням на різних дорожніх покриттях і в різних погодних умовах, мають низький рівень шуму. Разом з шинним гігантом Yokohama корпорація, яка випускає шини Amberstone, здійснила спільний проект з розробки та впровадження інновацій в сфері виробництва вантажних шин.

Вибрати Розмір ▼ ▲

Деякі власники вантажних автомобілів, бажаючи заощадити , встановлюють на всі осі однакові універсальні шини. Це призводить до швидшого зносу шини і негативно впливає на керованість. Тому краще для кожної осі використовувати спеціальнопредназначенную шину. Це збалансує навантаження, продовжить термін служби шини і самих деталей машини. Бренд Amberstone вантажні шини випускає для всіх осей вантажних машин, і ви зможете «взути» ваш вантажівка правильно. Бренд вантажних шин Amberstone належить китайській корпорації Xingyuan Tyre Group, яка почала випуск шин в 1994 році. Завдяки постійному впровадженню інновацій і технічного вдосконалення корпорація стрімко розвивається.

  • Володіє високими експлуaтaціоннимі якостями як нa шосе і в місті, тaк і в сільській місцевості.
  • Передрук будь-яких матеріалів тільки з письмової згоди редакції.
  • Шини Amberstone (Амберстоун) виробляються з 1994 року, з самого моменту заснування першого заводу корпорації Xingyuan Rubber Group.
  • Вантажна гума Amberstone для рульової осі вантажних автомобілів. Це рулевaя шінa, яку устaнaвлівaют нa вантажні aвтомобілі.

Стандартний пробіг, для стандартного автомобіля - не менше км, хоча, в будь-який зі статистикою бувають винятки. Шини для ведучої осі ""ходять"" менше, але знову ж таки - якщо балансувати і їх, то пробіг буде більше. Купити вантажні шини 215 / 75R17, 5Amberstone для рульової осі і шини Amberstone для провідної осі за найнижчими в Донецьку цінами можна в нашому інтернет магазині. Безкоштовна доставка шин по Донецку- нова послуга, яку ми пропонуємо своїм клієнтам.

Динамічно розвивається бренд Amberstone пропонує на шинний ринок якісні вантажні шини для зими і літа, а також всесезонні. В асортименті бренду є моделі для кожної з осей вантажних машин (рульова, ведуча, причіпна), а також універсальна. Поєднання ціна-якість також залишає хороші відгуки про вантажні шини Амберстоун. Тому кожен автовласник зможе взути свою вантажівку в залежності від потреб і бажань."

Відгуки про шини Amberstone

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: