Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Antyre

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

"

Інформація Про Виробника Шин Antyre

Шини (ANTYRE)

Вантажні шини з «Піднебесної» за останні 10 років зробили запаморочливий зліт в продажах. Компанія ""МПК-ТАЄРС"" спеціалізується на поставках вантажних шин, легковантажних і дисків з Китаю.

Antyre Tb707

Продукція даного бренду стане чудовою альтернативою більш дорогим шинам європейських і японських брендів, а також не такий якісної вітчизняної продукції, про що свідчать численні відгуки автовласників різних країн світу, в тому числі і українських споживачів. Низька ціна на вантажні шини Antyre обумовлена ​​місцем їх виробництва, що ніяк не впливає на їх якість. Велика кількість трудових ресурсів та близькість сировинної бази уможливили знизити ціни на вантажні покришки Antyre настільки, що тепер ці шини доступні будь-якому автомобілісту. Завдяки старанній роботі талановитих розробників і досвідчених інженерів цієї китайської компанії, вантажні шини Antyre мають високу міцність і зносостійкість. Міцність автошин Антайр обумовлена ​​використанням посиленого корду, а довгим терміном експлуатації ці покришки зобов"язані включенню кремнію до складу гумової суміші. Крім того, інженери Antyre посилили боковини своїх вантажних шин, що забезпечує їх безпеку від можливих проколів, порізів та інших механічних пошкоджень.

Antyre

Сьогодні багато власників вантажних автомобілів віддають перевагу бюджетним шинам Antyre, які відрізняються численними перевагами. Використання гуми Антаір допустимо в країн Європейського союзу і Сполучених Штатах Америки. На одному з найстрогішому тестуванні TUV (Німеччина), шини Антаір пройшли з високим показником.

  • Низька ціна на вантажні шини Antyre обумовлена ​​місцем їх виробництва, що ніяк не впливає на їх якість.
  • Завдяки старанній роботі талановитих розробників і досвідчених інженерів цієї китайської компанії, вантажні шини Antyre мають високу міцність і зносостійкість.
  • Крім того, інженери Antyre посилили боковини своїх вантажних шин, що забезпечує їх безпеку від можливих проколів , порізів та інших механічних пошкоджень.
  • Виїжджаючи на дорогу, ми завжди хочемо відчувати в безпеці, хочемо бути впевнені в надійності гуми, в яку взутий «автомобіль», незалежно від кліматичних умов навколо.
  • Велика кількість трудових ресурсів та близькість сировинної бази уможливили знизити ціни на вантажні покришки Antyre настільки, що тепер ці шини доступні будь-якому автомобілісту.

Покришки китайського виробника відмінно показують себе як в умовах тривалих магістральних рейсів, так і на неякісних вітчизняних дорогах. Шини Antyre для вантажних автомобілів відрізняються високою міцністю і вантажопідйомністю, забезпечених посиленим кордом і адаптованим інженерами виробника малюнком протектора. Характерною особливістю даних вантажних шин є боковини збільшеною міцності - покришки надійно захищені від проколів з зовнішньої сторони і запобігають розриви під навантаженнями. У нашому інтернет-магазині можете купити шини тигар, а також завжди в наявності Тойо Тіресія.

Шини Antyre

Вантажна гума Китайських брендів на сьогоднішній день складає більше 60% від поданих на ринку Україна, і ця цифра зростає кожних день. Цьому є законне пояснення - співвідношення ціна і якість у китайців найкраще. Найкраще воно тому, що робляться шини на обладнанні з Європи, Японії та США. Наша компанія не стала розпорошаться на безліч брендів, а за кілька років відібрала для своїх клієнтів краще і пропонує це за чесною ціною! Весь товар сертифікований суворими системами DOT, ECE, CCC, INMETRO і інші.

Продукція компанії - шини, в основному, бюджетного класу, які мають досить високу якість, підтверджене стандартами ЄС. Кожен водій, вирушаючи в дорогу, хоче відчувати себе максимально безпечно і комфортно. Важливим фактором для створення таких умов є наявність високоякісних і надійних вантажних покришок, які не підведуть в самих непередбачених ситуаціях.

"

Відгуки про шини Antyre

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: