Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини BFGoodrich

 • Виробник
 • Модель
 • Рік
 • Модифікація
 • Літня
 • Зимня
 • Всесезонна

Країна виробник BFGoodrich - Америка

Засновником компанії став Денджамін Гудріч, який в 1870 році влаштувався в американському місті Акрон і почав займатися виробництвом гумотехнічних виробів. Серйозний успіх як шинний виробник компанія знайшла в 1903 році, коли перша машина, взута в покришки BFGoodrich проїхала через усю країну.

На сьогоднішній день бренд належить відомій світовій корпорації Michelin і випускає величезний спектр автомобільних покришок. Зокрема, американська компанія відома своєю лінійкою All Terrain, передбаченої для позашляховиків, які експлуатуються в найважчих дорожніх умовах.

Виробничі процеси ведуться на сучасних заводських потужностях в США, Франції, Росії, Польщі, Румунії, Мексиці і Таїланді.

Шини BFGoodrich для легкових автомобілів

 1. Літні шины

Літні покришки BFGoodrich g-Grip доступні у величезній гамі типорозмірів і призначені для легкових автомобілів різного класу. Шини відрізняються спрямованим дизайном, який дозволяє забезпечувати ефективний дренаж води і підтримувати стабільне зчеплення незалежно від погодних та кліматичних умов. Присутність самоблокирующихся ламелей забезпечує підвищену протекторну жорсткість, що позитивним чином позначається на курсової стійкості. До основних особливостей шин можна віднести наступні якості:

 • високопродуктивний V-подібний дизайн блоків;
 • посилені плечові зони для недопущення деформацій;
 • збільшена площа плями контакту;
 • низький опір коченню.

Модель BFGoodrich Touring орієнтована на машини середнього та бюджетного класу. Симетричне розташування блоків і величезні плечові блоки дозволили сконструювати ефективну систему дренажу. Завдяки цьому, автомобілі, взуті в покришки Touring відрізняються хорошою керованістю, швидким відгуком на рульове управління і стабільним зчепленням. Серед додаткових "бонусів" наступні характеристики:

 • точна і швидка керованість, висока курсова стійкість;
 • висока ефективність гальмування на мокрій і сухій дорозі;
 • економічна витрата палива;
 • поліпшена маневреність.
 1. Зимові шини

Шина BFGoodirch G-Force Winter – фрикційний варіант з спрямований дизайном, який набув поширення на широкій гамі легкових машин. Прекрасні показники динаміки і гальмування на снігу і льоду зробили американські покришки дуже популярним варіантом серед європейських споживачів. Грамотне конструктивне розташування робочої поверхні стало основною запорукою успіху конструкторів. Відзначимо найбільш яскраві переваги:

 • високе зчеплення за рахунок збільшеної щільності зимових ламелей;
 • низький рівень шуму і ефективне самоочищення протектора;
 • фірмова рецептура компаунда дозволила досягти оптимальних показників в широкому діапазоні температур;
 • потужний і міцний каркас був посилений додатковим кордом.

Шини BFGoodrich для позашляховиків і кросоверів

 1. Всесезонні шини

BFGoodrich All Terrain T/A KO2 – унікальний продукт з видатними технічними рішеннями. Шини розраховані на використання в умовах бездоріжжя, пересіченій місцевості і шосе. Крім фірмового дизайну продукт характеризується міцними бічними поверхнями, які додатковим чином посилені за допомогою технології CoreGuard. Головною перевагою моделі виступає практично необмежений ресурс коліс, які витримують інтенсивні навантаження і нещадну експлуатацію в найскладніших умовах. Підводячи підсумок, виділимо найбільш яскраві якості:

 • оригінальний і високопродуктивний дизайн;
 • висока зносостійкість і міцність каркаса;
 • прекрасне зчеплення на різних видах покриття;
 • сучасний склад гумової суміші.

BFGoodrich Urban Terrain T/A – одне з останніх відкриттів компанії, яке користується високою популярністю у власників позашляховиків і кросоверів. Модель орієнтована на міське і трасовому використання, має посилений каркас і відмінну протиударну захист. Асиметричний дизайн дарує власникам шин тихе пересування з високими тягово-зчіпними властивостями. Крім того, покришки Urban Terrain T / A будуть відрізнятися:

 • універсальністю застосування;
 • високою зносостійкістю;
 • поліпшеною енергоефективністю;
 • міцною конструкцією брекера і каркаса.
 1. Зимові шини

Нешиповані колеса BFGoodirch Winter Slalom KSI впевнено поводяться на зимових дорогах (особливо в умовах пухкого снігу і слизьких поверхонь). Модель характеризується відмінними тягово-зчіпними властивостями, які порадують власників потужних повнопривідних автомобілів. Серед основних особливостей коліс можна виділити:

 • стильний дизайн з вивіреної прорезкою протекторних блоків;
 • збільшене число гострих кромок гарантує високе зчеплення на зимових дорогах;
 • висока жорсткість підтримує чітке управління на сухих, мокрих і засніжених дорогах;
 • грамотно розподілений тиск збільшує довговічність.

Цікаві факти і винаходи

Мало хто знає, що перший власник і засновник компанії Денджамін Гудріч був хірургом. Його перший комерційний проект Hudson Rubber Company призвів до повного фіаско, а вже пізніше виробництво BFGoodrich були двічі близькі до банкрутства, якого дивом вдалося уникнути. Денджамін був сучасною людиною, тому у нього у першого в усій окрузі з'явився телефон, який йому власноруч подарував великий винахідник Олександр Белл.

Серед інновацій які належать американському бренду числяться перші шини зі штучного каучуку, які з'явилися в 1954 році. У 1961 році компанія працює на замовлення від NASА, розробляючи космічні скафандри. На цьому проекти пов'язані з польотами не закінчилися і до 1977 року шатл "Колумбія" отримує фірмові покришки від BFGoodrich.

Відгуки про шини Bfgoodrich

Геннадий
2018-11-22 18:59:00

Заказал тут себе комплект 215/70/16 польского производства. Отбалансировались на "5+". После первых двух тысч км только положительные эмоции - не шумит и отлично держит дорогу.

Достоинства:
Недостатки:
Артём
2018-04-29 13:43:00

Очень крутая резина, которой нет равных. По грязи и снегу прет как зверь! На трассе до 130 не шумит и ведет себя как обычная шоссейная

Достоинства:
Недостатки:
Константин
2017-11-11 08:22:00

Взял эти колеса для 318 пассажирского спринтера. Регулярно вожу тяжёлые грузы. Резина выдерживает большую нагрузку не хуже Мишлена. Сейчас пробег - 70 тыс. км. В будущем буду брать только их

Достоинства:
Недостатки:
Роман
2016-08-12 10:45:00

Поставил на Паджеро Спорт! Резина очень впечатлила на грязи и по грунтовке + крутой дизайн и низкий уровень шума!

Достоинства:
Недостатки:
Димон79
2014-01-17 09:58:34

Шины порадовали прочностью - ни разу не резал, шишек не ловил. Машина на них стабильна независимо от погоды. Мягкость протектора позволяет не чувствовать мелкие неровности дороги. Плюс красивое оформление боковой части). Резина не сразу поддаётся балансировке. При хранении имейте ввиду, что если шины без дисков, то не стоит складывать лёжа - деформируются.

Достоинства: крепкий корд; всепогодность; малошумность; комфортные на неровностях; красивая боковая часть.
Недостатки: непросто балансируется.
Димон79
2014-01-16 10:13:30

Шины порадовали прочностью - ни разу не резал, шишек не ловил. Машина на них стабильна независимо от погоды. Мягкость протектора позволяет не чувствовать мелкие неровности дороги. Плюс красивое оформление боковой части). Резина не сразу поддаётся балансировке. При хранении имейте ввиду, что если шины без дисков, то не стоит складывать лёжа - деформируются.

Достоинства: крепкий корд; всепогодность; малошумность; комфортные на неровностях; красивая боковая часть.
Недостатки: непросто балансируется.
Игорь
2014-01-16 10:10:54

Идеальное соотношение цена/качество. Сцепление что на сухом что на мокром асфальте радует. Может кому-то покажется шумноватой, но мне ок

Достоинства: цена/качество,сцепление
Недостатки: может показаться шумноватой
Мария
2014-01-15 16:41:44

Отлично держит дорогу на укатанном снегу. Не шумит и не твердеет на сильном морозе. Не отличаются быстрой снашиваемостью. На льду с этой резиной лучше не шутить - сцепление так себе, можно прилично слететь с дороги. Готовьтесь к некоторому увеличению расхода бензина.

Достоинства: Не шумит; отлично на укатанном снегу; не твердеет на морозе.
Недостатки: недостаточно цепкие на льду; рост расхода топлива.
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: