Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Bkt

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Сільхоз Шини Bkt

Шини (BKT)

При виготовленні даної шини використовується якісний гумовий компаунд, який забезпечує зносостійкість і ефективність роботи покришки на різних типах грунтів і в різних умовах. BKT TR-135 має діагональну восьміслойную конструкцію, а посилений каркас забезпечує міцність і надійність при роботі.

Bkt Tr

Ця шина поєднує в собі такі якості, як універсальність, ефективність і продуктивність. Вона призначена для установки на трактори з потужними двигунами і надає мінімальний вплив на ґрунт. Наділена удосконаленою технологією IF, шина Agrimax Force здатна працювати при зниженому тиску, що знижує ущільнення грунту. Розташований в Північній провінції в 13 км від заводу в Bhiwadi. комбайнів та іншої саморушній сільськогосподарської техніки відвантажуються клієнту або на склад філії з тиском в шині згідно із зазначеним на бортовий поверхні шини.

  • Перейдемо до розгляду чергової оптимальної для оранки грунту шини Agrimax RT 657.

Шини На Трактор

Придатна для роботи в полі, а також для руху по дорозі, вона виготовлена ​​із застосуванням спеціальної гумової суміші. Завдяки їй трактор може долати великі відстані при значному зниженні експлуатаційних витрат. Шину Agrimax RT 657 можна придбати в 22 размерностях, що відповідають різним типам сільськогосподарської техніки. В асортименті компанії також є шина Agrimax RT 855. Її відрізняють такі якості, як комфорт в русі, високі тягові характеристики і відмінна самоочищення, а також здатність швидкої адаптації від роботи в полі до руху по дорозі.

На спеціалізовану техніку деталі завжди дуже дорогі, тому підібрати і купити гуму, вписавшись у виділений бюджет вельми проблематично. Однак економити на шинах на шкоду якості не можна, це може негативно вплинути на виконувані роботи.

2010- Освоєно виробництво радіальних шин для комбайнів AGRIMAX TERRIS, радіальних шин для тракторів великої потужності AGRIMAX FORTIS, металокордних шин FORESTECH для лісозаготівельних комплексів і шин серії ROADMAX. 2007- Починається виробництво радіальних шин AGRIMAX 65-го і 95-го профілю, виробництво шин для портової техніки та шин для міжрядь ROW CROP. Наукові дослідження в компанії BKT завжди були на першому місці, BKT витрачає значну частину своїх доходів на дослідження і розробки. Весь широкий асортимент шин компанії, і радіальні шини BKT і діагональні шини BKT розроблені фахівцями компанії BKT. Шини для трактора BKT Agrimax RT-765 - належать до преміального сімейства високопродуктивної тракторної гуми від індійського виробника Balkrishna Industries Limited. Дані шини встановлюються на потужні повнопривідні трактори. Скрізь де необхідні саме якісні шини для роботи на відповідальних аграрних площах ми рекомендуємо купувати саме моделі з цієї лінійки.

Компанія ВКТ розробила спеціальні лінійки шин для виконання різних операцій обробки грунту. Нові продукти служать черговим доказом здатності і готовності компанії ВКТ задовольняти поточні потреби сільськогосподарської галузі. Виробник шин надає підприємствам галузі оптимальні рішення, які повністю відповідають їхнім потребам. Таким чином, компанія працює рука об руку з фермерськими господарствами, допомагаючи їм долати труднощі сьогодення. BKT TR-315 шини підходять для техніки, яка використовується для обробки мулистого ґрунту і садово-городніх робіт. Це ідеальні шини для сільськогосподарської техніки, траншеєкопачів і садових комбайнів.

Відгуки про шини Bkt

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: