Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Fesite

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Шини Fesite

Допомога з підбором гуми Fesite (Фесайт) - телефонуйте нам, наші менеджери підберуть найкращі шини Fesite для Вашого автомобіля. самостійне нарізування ламелей, канавок і отворів для шипів, а також механічне втручання в цілісність дисків. У нашому інтернет-магазині можете купити автогуму hankook, а також завжди в наявності автошина continental. Інтернет-магазин «Тир Шина» активно співпрацює з представниками китайського бренду, тому готовий запропонувати українським покупцям оптимальну ціну шин Fesite, як для оптової, так і для роздрібної покупки.

Шини Fesite St022

  • Перша вантажна шина Fesite була проведена в Китаї в 1995 році.
  • Шини Fesite для вантажних автомобілів підходять для установки на будь-яку вісь.
  • За рахунок цілісності малюнка і закритою схеми блокових будівель збільшується контактна пляма, внаслідок чого скорочується гальмівна дистанція.
  • Своє застосування шини Fesite знаходять в установці на вантажні автомобілі.
  • Всі претензії по комплектації замовлення приймаються до отримання товару на складі транспортної компанії.

Вантажна Шина Fesite Hf313 (ведуча) 11 00r20 152

Навіть при тривалих міжнародних рейсах водії, які обрали шини Fesite, відзначають відсутність втоми і перенапруги від зайвого шуму. Є в лінійці Фесайт і варіанти для причепів або напівпричепів - всесезонні шини ST022. Вони взаємозамінні з керманичами, але, згідно з практикою, все ж краще використовувати шини певної маркування.

Універсальні вантажні шини Fesite встановлюються на будь-яку вісь і однаково ефективно працюють в літній і зимовий період. Вона оснащена симетричним ненаправленим протектором, робоча частина якого складається з 4-х ребер. Для відмінною курсової стійкості медіальні ребра наділили необхідною жорсткістю. Стабільно потужне зчеплення забезпечено гострими крайками блоків. При такому контакті з дорогою підвищується тяга, поліпшується гальмування. Реакція на команди управління миттєва і точна, що дозволяє використовувати автошини Фесайт на провідній осі. За рахунок цілісності малюнка і закритою схеми блокових будівель збільшується контактна пляма, внаслідок чого скорочується гальмівна дистанція.

Компанія володіє безліччю сертифікатів якості та відповідності за міжнародними стандартами. Повернути і поміняти диски або шини, куплені в інтернет-магазині Rezina. cc, можна протягом 14 днів з моменту отримання товару на транспортної компанії. Товар не повинен мати механічних пошкоджень і не повинен носити сліди монтажу. Якщо повернення товару не пов"язаний з гарантійним випадком, транспортні витрати оплачує покупець. Гарантія поширюється на заводський брак виявлений під час отримання товару на філії транспортної компанії, або при балансуванню шин.

Шлюб, виявлений в ході експлуатації автомобільних шин, приймається в якості рекламації після позитивного рішення незалежної експертизи. Шини на експертизу надає покупець (Науково-дослідний інститут УкрСЕПРО (г. Біла Церква, м Дніпропетровськ). У разі позитивного висновку, проводиться процедура заміни шини, або повернення грошей. У нашому каталозі ви знайдете шини відомих марок у всьому світі.

Ми вважаємо за краще співпрацювати з тими компаніями, які постійно проводять тестування, випробування, дослідження своєї продукції і мають репутацію в автоіндустрії. Тільки таких виробників можна вважати професіоналами і покластися на якість їхнього товару. Fesite HF313 вантажні шини для ведучої осі, комплектуються камерою і Флиппер.

Відгуки про шини Fesite

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: