Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Interstate

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Зимня

Шини Interstate - європейська якість і азіатська винахідливість

шина интерстейт

Компанія Interstate була заснована в 1972 році в невеликому голландському містечку. На сьогоднішній день всі виробничі потужності розташовуються на території Китаю. Компанія продовжує працювати над постійним підвищенням якісної складової і паралельно випускає нові продукти.

Популярність до бренду прийшла за рахунок збалансованого поєднання європейських технологій, якісної сировини і демократичних цін. Бренд використовує передові технології і успішно продається в більш ніж 60-ти країнах світу. Компанія володіє престижними сертифікатами: ISO-9001, DOT, C.C.C., S-Symbol і EC, що зайвий раз підкреслює безпеку і надійність продукції.

Літні шини Interstate

Літня гума Eco Tour Plus є результатом використання екологічних компонентів і нового дизайну. Симетричний дизайн в поєднанні з оновленим складом гумової суміші забезпечує відчутну економію палива і високі зчіпні показники в будь-яку погоду. Добавки кремнію дозволили зробити шини не тільки економними, але і досить надійними з підвищеними характеристиками зносостійкості. Міцний каркас максимально стійкий до навантажень і механічних пошкоджень.

Літні шини Sport SUV GT створені для високопродуктивних кросоверів і позашляховиків. Серед ключових особливостей моделі можна виділити такі показники як: впевнене зчеплення на асфальтових покриттях, низький рівень зносу, високий акустичний комфорт і економна витрата палива. Неспрямована стилистика коліс з поперемінним кроком протекторних блоків дозволяє перешкоджати утворенню резонансних шумів і вібрацій.

резина интерстейт

Зимові шини Interstate

Зимова гума Interstate Winter IWT-2 Evo відноситься до бюджетного сегменту коліс, однак отримала функціональний спрямований дизайн, який забезпечує впевнену поведінку на зимових дорогах. Збільшена глибина протекторних блоків дозволяє ефективно працювати в умовах глибокого снігу. Розвинена система дренажних каналів забезпечує активне відведення опадів і знижує ризик заметів. Фірмовий морозостійкий склад гумової суміші допомагає протектору залишатися еластичним і функціональним навіть в найхолодніші зимові дні. Додавання натуральної каучуку до складу компаунда, сприяло збільшенню чіпкості і еластичності протектора.

Фрикційна гума Interstate Winter IWT-3D стали володарками дорожнього стилю, який відмінним чином зарекомендував себе для важких автомобілів класу «SUV». Модель відрізняється поліпшеною швидкісний динамікою, низьким рівнем шуму і хорошим зчепленням з зимовою дорогою. Гідні показники індексів швидкості дозволяють встановлювати цю гуму на високошвидкісні і люксові модифікації кросоверів і позашляховиків. Густа сітка зимових ламелей забезпечує впевнене зчеплення і керованість на слизьких ділянках дороги. Центральна область протектора оснащена ребром жорсткості, яке регулює курсову стійкість і покращує проходження поворотів.

Відгуки про шини Interstate

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: