Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Invovic

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

Літня Шина Invovic El

Шини Invovic Літня І Зимова Гума Інвовік

Головний принцип діяльності підприємства - забезпечити своїх клієнтів високоякісними та надійними шинами, які дозволять безпечно і комфортно пересуватися в будь-який сезон року, і дадуть можливість отримувати задоволення від водіння. Автошини повністю відповідають вимогам стандартів ISO і DOT, тому покупці можуть бути впевнені в їх надійності і свою безпеку на дорогах. Компанія щорічно виробляє більше 12 мільйонів одиниць шинної продукції для легкового транспорту та близько 3 мільйонів - для вантажних автомобілів. В процесі оформлення замовлення уточнюйте принципові для Вас властивості і характеристики товару, що купується. Низькі рівні опору коченню - ще один значущих плюс китайської продукції Invovic, яка дозволяє добре економити кошти на паливі, яке автомобіль в цій гумі витрачає набагато бережливее.

  • Гарантія поширюється на заводський брак виявлений під час отримання товару на філії транспортної компанії, або при балансуванню шин.
  • Шлюб, виявлений в ході експлуатації автомобільних шин, приймається в якості рекламації після позитивного рішення незалежної експертизи.
  • Тут же, крім бренду Invovic ведеться виробнича діяльність іншого дочірнього підприємства компанії - марки Safecess.

Характеристики Літні Шини Invovic El

в міських умовах і на шосе ідеально розкриваються властивості керованості в літніх шинах Інвовік для легкових машин. На бездорожних ділянках, де царюють колеса позашляховиків, підійде стійка до коливань та вибоїстій місцевості авторезина відповідного призначення. За ударну міцність і стійкість до пошкоджень об бордюри в шинах даної торгової марки відповідає внутрішня багатошарова конструкція, як правило складається з корду і додаткових або поліефірних, або нейлонових поясів. За тишу кочення відповідає багаторівнева система глибини вирізів на самій протекторної поверхні. За зчеплення відповідають збудовані асиметричним формуванням або ж в симетричній послідовності блоки і шашки, як правило, мають вбудовані ламелі для того ж зчеплення з дорогою.

Масивні плечові зони зимових моделей гарантують максимальну стійкість при проходженні поворотів і виконанні маневрів на сухих і на слизьких дорогах. Місткі дренажні канавки швидко видаляють воду і сніжну шугу з контактного плями, в результаті чого гума протектора зберігає належний рівень зчеплення і сприяє усуненню слешінга. Гумові суміші містять велику кількість силіки і натуральних олій, які забезпечують еластичність поверхні шин при дуже низькій температурі. До того ж, за рахунок кремнію і вуглецю гума стає міцнішим і краще чинить опір зносу.

Invovic EL 805 (Інвонік ЕЛ 805) - недорогі автошини для експлуатації в умовах європейської зими. Гума чудово справляється із засніженими дорожніми ділянками і мокрою дорогою, що сприяє безпеці при будь-яких допустимих швидкісних режимах. Модель була представлена ​​в 2018 році і включає в себе велику кількість типорозмірів, відповідних до автомобілів бюджетного і середнього класу. Допомога з підбором гуми Invovic (Інвовік) - телефонуйте нам, наші менеджери підберуть найкращі шини Invovic для Вашого автомобіля. Invovic - молодий шинний бренд, продукція якого при невисокій вартості, відрізняється високим рівнем якості і експлуатаційних характеристик.

Комп"ютерні програми також дозволяють формувати надзвичайно практичні «європейські» і «скандинавські» типи дизайнів для зимових шин цієї торгової марки. Фахівці китайської компанії досконально вивчили потреби водіїв, їх переваги і побажання щодо того, як саме повинні вести себе на дороги повноцінні покришки для морозного часу роки. В результаті гума Інвовік володіє підвищеним зчепленням з криги, легко і безперешкодно проходить засніжені стежки, впевнено долає калюжі талого снігу в період відлиг. Інтернет магазин УкрШіна пропонує низьку вартість, зручну систему онлайн замовлення, самовивіз, доставку і можливість покупки в кредит!

Гумова суміш вироби включає в себе безліч присадок, що пом"якшують контакт автошини з поверхнею. В першу чергу, це добавки силікатної походження, які спільно з якісним штучним і натуральним каучуком утворюють щільну і еластичну зв"язок. Склад дозволяє шині Invovic EL 805 володіти необхідним запасом міцності і збільшує термін служби.

які спільно з якісним штучним і натуральним каучуком утворюють щільну і еластичну зв"язок. Склад дозволяє шині Invovic EL 805 володіти необхідним запасом міцності і збільшує термін служби.

 

які спільно з якісним штучним і натуральним каучуком утворюють щільну і еластичну зв"язок. Склад дозволяє шині Invovic EL 805 володіти необхідним запасом міцності і збільшує термін служби.

 

Відгуки про шини Invovic

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: