Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Kingstar

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Зимня

Гума Kingstar - краща пропозиція за доступною вартістю

шина кингстар

Компанія Kingstar є дочірнім підприємством відомого корейського виробника шин Hankook і веде свою діяльність з 1998 року. Виробничі потужності знаходяться в Китаї, забезпечуючи безперебійний випуск якісних коліс за невисокою вартістю. Продукція компанії проходить поетапний контроль і відповідає високим стандартам ISO. Серед асортименту компанії можна виділити літні і зимові шини для легкових автомобілів, а також окрему лінійку коліс для вантажної техніки.

Літні шини Kingstar

Літня гума Kingstar SK70 є актуальною пропозицією від китайського бренду. Дана модель має універсальний протектор з розвиненою дренажною системою, яка представлена ​​трьома об'ємними каналами з поздовжньою спрямованістю. Крім цього, робоча поверхня протектора включає в себе велику кількість поперечних канавок і ламелей літнього типу, що в сукупності забезпечує хорошу стійкість на мокрих покриттях. Широке поздовжнє ребро має підвищену жорсткість, дозволяючи стабілізувати курсову стійкість і позитивним чином позначаючись на швидкісному маневруванні. Фірмовий склад гумової суміші виконаний за технологією LHHG, гарантує тривалий термін експлуатації і знижену витрату палива.

Літні шини Kingstar Road Fit (SK10) нова високошвидкісна модель для сучасних автомобілів. Гума здатна скласти серйозну конкуренцію для більш дорогих продуктів від іменитих брендів. Колеса забезпечують стабільний контроль на сухому і мокрому асфальті, дозволяючи розраховувати на комфортне і безпечне пересування в міському або трасовому режимі. Одночасно міцний і еластичний двошаровий протектор демонструє високе зчеплення за рахунок повторення рельєфу дорожнього полотна. Відразу три центральних осі відповідають за динаміку і курсову стійкість, гарантуючи миттєві відгуки на рульове керування. Якість зчеплення здатна залишатися на досить високому рівні навіть в дощову погоду за рахунок ефективної роботи дренажної системи.

резина кингстар

Зимові шини Kingstar

Зимова гума Kingstar SW41 доступна для придбання в двох популярних варіаціях - «під шип» і «шип». Дана модель досягла найбільшого комерційного успіху і впізнаваності в нашій країні. Одночасно чіпкі, м'які і керовані шини SW41 не підведуть Вас в будь-яких умовах. Сучасний дизайн і оновлений компаунд забезпечує високе зчеплення і короткий гальмівний шлях на слизьких дорогах. Спрямований візерунок протектора забезпечує відмінну прохідність в глибокому снігу і оперативний відведення опадів за межі руху машини. Тривимірна система ламелей позитивним чином позначається на безпеці пересування на битій снігу або льоду.

Зимові шини Kingstar RW07 є повноцінною гумою для суворих умов північноєвропейської зими. Вибору споживачів представлені шини із заводським шипуванням і колеса з можливістю подальшого шипування. Традиційний спрямований дизайн забезпечує максимальні показники зчеплення і якісний захист від ефекту зимового аквапланування. Густа сітка S-образних ламелей сприяє впевненому зчепленню на самих слизьких ділянках шляху, залишаючи пересування автомобіля керованим і стабільним. Збільшена контактна зона забезпечує прогнозоване і безпечне пересування.

Відгуки про шини Kingstar

Александр
2018-02-08 15:31:04

Достоинства: Износостойкие, хорошо держат дорогу
Недостатки:
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: