Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Pneus (наварка)

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Шини Зимові Pneus Наварка Bp5 Купити Шини Pneus Наварка Bp5

Це всесезонна гума, пристосована для їзди в межах міста і за її межами. Якщо виникнуть труднощі з підбором гуми Pneus (нівроку) BPE, зателефонуйте нам, наші менеджери підберуть відповідні типорозміри шин Pneus (нівроку) BPE або інші моделі гуми для Вашого автомобіля. універсальність (відновлюють шини і для вантажних авто в тому числі).

Покришки Gauth Pneus (нівроку) цієї моделі мають ширину в 215 міліметрів, а профіль - 75. З огляду на діаметр в 15 дюймів, цю серію гуми Gauth Pneus (нівроку) можна встановлювати на багато моделей автомобілів. Купіть гуму зараз в Rezina. run за доступною ціною.

Шини Pneus (нівроку)

Бренд Pneus (нівроку) можна вважати румунським, так як саме в цій країні знаходяться виробничі потужності компанії. У загальному розумінні нівроку - це гума, яка практично вичерпала свій експлуатаційний ресурс, але відновлена ​​шляхом накладання на «лисий» протектор нового гумового шару. Шини Pneus (нівроку) проходять повний курс відновлення на сучасному обладнанні до первинного рівня, після якого їх можна продовжувати експлуатувати. Конструкція покришки проходить значну трансформацію, але малюнок протектора, розмір, індекс навантаження і швидкості залишаються колишніми. За шиною закріплений індекс швидкості «R», що зобов"язує водія слідувати інструкції по її експлуатації, адже перевищення швидкісного режиму призведе до зниження зчеплення з дорогою. Для моделі було визначено індекс навантаження 100, що відображає вага, який витримує одна покришка.

При перевищенні встановленої виробником навантаження бренд Gauth Pneus (нівроку) не гарантує збереження всіх техніко-експлуатаційних характеристик гуми, тому робіть вибір з чітким усвідомленням своїх потреб. Наш спеціалізований сайт з продажу автомобільної гуми Rezina. run, пропонує придбати шини бренду Gauth Pneus (нівроку). На сторінці представлена ​​модель Jungle за найкращою ціною.

шини по діаметру

В обов"язковому порякде здійснюйте огляд придбаних шин при отриманні їх на транспортної компанії або в прісуцтвіі кур"єра. В каталозі всі моделі шин Pneus (нівроку) з докладним описом, зображеннями, характеристиками, відгуками. Шановний клієнт на даний товар відсутні відгуки. Ви можете залишити свій відгук про використання даного товару.

Відгуки про шини Pneus (наварка)

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: