Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Presa

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Шини Presa З Доставкою, Купити Гуму Преса За Кращою Ціні

Більшість відгуків про шини Presa присвячено тому, що в рамках своєї цінової категорії це дуже непогана авторезина, відповідна загальному рівню. Але більш детально дізнатися про можливості щодо маловідомої в наших широтах продукції бренду, мабуть, реальніше за все на власному досвіді. Незважаючи на країну походження і територіальне розміщення виробничих комплексів компанії, необхідно зауважити, що саме цей регіон в економічному і багатьох інших аспектах сьогодні розвивається великими семимильними кроками. Саме тому до продукції Преса не варто ставиться скептично, особливо на тлі досить хиткого макроекономічного стану, коли навіть власники автомобілів прагнуть заощадити майже на всьому, включаючи шини. Створюються такі моделі з морозостійких інгредієнтів, що забезпечують ідеальне прилягання еластичного протектора до обледенілих дорожніх поверхнях. При виборі зимової гуми від бренду Преса варто врахувати, що більший відсоток подібних розробок компанія виводить в нешиповані модифікації, тобто без передбаченої системи шипования.

  • Виробник стверджує, що головним пріоритетом розробників компанії Cheng Shin Rubber є безпеку клієнтів, тому покришки Presa створюються на основі інноваційних технологій.
  • при цьому автошини Presa неймовірно комфортні і практично не видають шумів при їзді.
  • Легкові шини Presa забезпечують відмінну продуктивність, точність і стабільність на сухих і мокрих автотрасах, чудовий контроль керованості, надійні зчіпні властивості і дивовижну зносостійкість.
  • Зокрема, резіносмесь кожної моделі легкових шин Presa збагачена частинками кремнію, який забезпечує їм низький опір коченню і відмінне зчеплення на мокрій дорозі.
  • Торгова марка належить величезною шинної корпорації з Китаю під назвою Cheng Shin Rubber.

Спочатку продукція фірми Преса була орієнтована тільки на європейський ринок, про що свідчать її прекрасні технічні характеристики, якість і повну відповідність світовим стандартам. За рахунок наявності зазначених властивостей гума даної компанії стала затребуваною на азіатських і американських ринках. Автошини даної марки сьогодні виробляються в Таїланді та Тайвані, при цьому застосовуються сучасні матеріали найвищого рівня і інноваційні технології виготовлення. koleso2000.ua - каталог описів і цін на побутову і комп"ютерну техніку, електроніку, товари для дому та офісу. Наше завдання - допомогти підібрати і купити шини PRESA за найкращою ціною в інтернет-магазинах. Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.

Переваги Азіатської Шинної Продукції

При розробці і виробництві цих тайваньських шин активно використовуються передові технології провідних японських шиновиробник. Важливо відзначити, що спочатку торгова марка Presa створювалася для задоволення європейського шинного ринку.

Вони добре поводяться на зледенілому і засніженому покритті, зберігаючи високі показники зчеплення. Літні автомобільні покришки Presa примітні маневреність і стійкістю на сухому або вологому асфальті.

Якісні Автошини За Недорогий Ціні!

Легкові шини Presa забезпечують відмінну продуктивність, точність і стабільність на сухих і мокрих автотрасах, чудовий контроль керованості, надійні зчіпні властивості і дивовижну зносостійкість. При цьому автошини Presa неймовірно комфортні і практично не видають шумів при їзді. Виробник стверджує, що головним пріоритетом розробників компанії Cheng Shin Rubber є безпека клієнтів, тому покришки Presa створюються на основі інноваційних технологій. Зокрема, резіносмесь кожної моделі легкових шин Presa збагачена частинками кремнію,

Відгуки про шини Presa

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: