Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Tyrex

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • МодифікаціяНа жаль, за вашим запитом нічого не знайдено.

Вантажні Шини Tyrex, Купити Вантажну Гуму Tyrex У Києві

Унікальна конструкція каркаса перешкоджає механічних пошкоджень гуми навіть при отриманні сильного удару, тому гума швидко пристосовується до українських неякісним дорогах. Незважаючи на солідні ходові властивості, Tyrex - найоптимальніші за ціною шини в Києві. При зверненні в сервіс нашого інтернет-магазину, ви отримаєте повну підтримку у виборі відповідного комплекту для свого автотранспорту. Шини Тайрекс на сьогоднішній момент можуть поборотися за нові ринки збуту, так як якість гуми торгової марки Тайрекс нічим не поступається китайським або європейським виробникам. Ярославський шинний комбінат має дуже славне минуле, а грамотно обрана стратегія і маркетингова компанія забезпечують йому таке ж яскраве майбутнє.

Якісні вироби повинні бути максимально міцними, зносостійкими, забезпечувати максимальний рівень комфорту на дорогах. Технічну підтримку надали місцеві виробники автогуми. Основна спеціалізація компанії - випуск шин для важкої промисловості. Боковини покришок укріплені для того, щоб бічні сили не могли пошкодити рухається ТЗ з важким вантажем на борту. Строгий контроль якості стоїть на сторожі інтересів покупців, захищає ім"я компанії, не допускаючи дефектні шини на ринок.

Вантажні Шини Tyrex

Будь-який автолюбитель знає, як важливо вміти правильно вибирати якісні шини. Адже від їх безпосередньо залежить безпека не тільки водія і його пасажирів, а й інших учасників дорожнього руху. Тому кожна покупка вантажних покришок - це серйозне і відповідальний захід. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях. Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи. Шини під маркуванням «Tyrex» зроблять процес водіння комфортним і безпечним.

В даний час асортимент шин, доступних під брендом Tyrex, включає в себе вантажні, сільськогосподарські та індустріальні шини високої якості за оптимальною ціною. Багато в чому, саме завдяки своєму оптимальному співвідношенню ціни і якості, шини Tyrex (Тайрекс) настільки швидко набули популярності на ринку вантажних шин Росії, України та інших країн СНД. Вся гума може бути використана як на вітчизняному автотраспорт, так і на іномарках. Інноваційні технології виробництва і незмінно високий рівень контролю продукції, що випускається дозволяє інженерам компанії Tyrex підтримувати досить високу планку якості, виставлену конкурентами на шинному ринку. Літні шини TyRex є лідерами продажів не тільки в Російській Федерації, а й в країнах СНД. Все це завдяки поєднанню чудової якості і доступної ціни. Літня гума Тайрекс виконана за технологією, завдяки якій навіть по мокрому дорожньому покриттю керування транспортним засобом дуже комфортне.

Вибрати Розмір

Різні вантажні шини Tyrex призначені для використання на рульовій або провідної осі вантажівки, також в асортименті цього бренду є моделі, придатні для установки на будь-яку вісь вантажівки. Кожна шина Tyrex має специфічний малюнок протектора, забезпечує стійкість великовагових вантажних автомобілів і автобусів на будь-якому дорожньому покритті. Вперше шини торгової марки Tyrex були виведені на ринок в 2005 році, і вже сьогодні, через всього десяток років, авторезина цього бренду користується високим попитом і користується довірою десятків тисяч споживачів більше 50 країн світу.

  • Високоякісна tyrex вантажна гума випускається в країні ще з 2006 року.
  • При виборі відповідного варіанту автомобільних покришок варто обов"язково враховувати не тільки модель, вага і розміри вантажівки, а й виробничі завдання, які йому необхідно буде виконувати і умови майбутньої експлуатації .
  • Заводи компанії першими в країні почали виготовлення цілісних металокордних покришок,

Відгуки про шини Tyrex

Показать еще
Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: