Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Windforce

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Літня
  • Зимня
  • Всесезонна

Шини Windforce Catchpower

Незважаючи на молодість, підприємство досить потужне, укомплектований за останніми вимогами новітнім обладнанням, високоточними приладами. Це дозволяє розробляти і створювати якісні автошини за доступною ціною. Літні автошини WindForce характеризуються прекрасними тягово-зчіпних і гальмівними здібностями, курсовою стійкістю, маневреністю.

В основному це всесезонки, здатні круглий рік забезпечувати комфортне і безпечне пересування в різних кліматичних і дорожніх ситуаціях. Саме всесезонні шини Віндфорсе допомагають заощадити фінанси на обслуговуванні, адже не буде потрібно купувати змінний комплект, і споживання палива оптимізовано. А ще вони практично не схильні до проколів, порізів та інших пошкоджень. Можливо, якраз таки, тому на даний момент шина Windforce користується таким попитом.

Підбір зимові автошини Windforce

Товар не повинен мати механічних пошкоджень і не повинен носити сліди монтажу. Якщо повернення товару не пов"язаний з гарантійним випадком, транспортні витрати оплачує покупець. Гарантія поширюється на заводський брак виявлений під час отримання товару на філії транспортної компанії, або при балансуванню шин. Шлюб, виявлений в ході експлуатації автомобільних шин, приймається в якості рекламації після позитивного рішення незалежної експертизи. Шини на експертизу надає покупець (Науково-дослідний інститут УкрСЕПРО (г. Біла Церква, м Дніпропетровськ). У разі позитивного висновку, проводиться процедура заміни шини, або повернення грошей. Всі претензії по комплектації замовлення приймаються до отримання товару на складі транспортної компанії.

Також не можемо не виділити ще один момент, що підкреслює спроможність даного виробника - це, звичайно ж, вантажні шини Windforce. Далеко не кожен виробник шин на сучасному ринку може похвалитися такою лінійкою. І саме тому ми і пропонуємо вам купити шини Windforce. Адже якість, перевірена часом, це і надійність, і впевненість.

Шини Windforce

WindForce - це зимові, літні та всесезонні шини для легкових, легковантажних і вантажних автомобілів китайського виробництва. Компанія Віндфорсе заснована зовсім недавно, відкриття припадає на 2012 рік.

  • Про даних шинах написана ціла маса відгуків, в чому, власне,

Відгуки про шини Windforce

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: