Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Шини Zeetex

  • Виробник
  • Модель
  • Рік
  • Модифікація
  • Зимня

Країна виробник Zeetex - Кітай

компанія Zeetex

Шини Zeetex почали випускатися на території Китаю в 1986 році. Азіатська компанія широко відома в усьому світі не тільки як виробник коліс, а й відомий виробник мастильних матеріалів і різноманітних добавок для бензину. У розпорядженні корпорації кілька сучасних заводів в Китаї, Індії та Індонезії, кожен з яких обладнаний інноваційним обладнанням і висококваліфікованими спеціалістами.

Широкий асортимент літніх, всесезонних та зимових шин Zeetex дуже швидко завоював високі позиції на міжнародній арені за рахунок доступної ціни і гідної якісної складової. Вся продукція компанії відповідає найвищим світовим нормам безпеки, відрізняючись чудовою керованістю, комфортом і високою зносостійкістю.

Літні шини Zeetex

Літні шини Zeetex HP101 орієнтовані на високопродуктивні та потужні автомобілі з великим посадковим діаметром. Спортивна спрямованість моделі виражається не тільки в стильному V-образному дизайні коліс, але і в міцній конструкції каркасу і найвищим індексам швидкості. Агресивний малюнок протектора дозволяє отримувати надійний захист від аквапланування, прекрасну розгінну динаміку і стабільне пересування на високих швидкостях. Наявність трьох ребер жорсткості в центральній частині і ще пари в плечових областях забезпечує підтримку стабільної курсової стійкості і покращує зворотний зв'язок. На центральному цілісному ребрі жорсткості знаходиться фірмовий індикатор зносу, який в будь-який час зможе надати актуальну інформацію про поточний стан коліс.

Літня гума Zeetex HT1000 володіє ненаправленим вседорожнім дизайном, який можна порівняти з великою кількістю автомобілів оснащених колісною формулою 4х4. Розвинений розмірний ряд моделі включає в себе кілька десятків типорозмірів з 15-17 посадочними діаметрами. Серед ключових особливостей продукту можна виділити універсальний дизайн, який відрізняється високою прохідністю і малим рівнем освіти шумів. Колеса HT1000 володіють високим зчепленням і коротким гальмівним шляхом не тільки на сухий, але і на мокрій поверхні. Азіатський продукт користується попитом за рахунок високої зносостійкості і привабливого співвідношення якості і ціни.

Зимові шини Zeetex

Шини Zeetex

У процесі створення шини Zeetex Z-Ice 1001-S інженери використовували останні технічні напрацювання і багатий досвід компанії у виробництві зимових коліс. Модель Z-Ice 1001-S отримала спрямований дизайн і два варіанти виконання - з шипами і без них. У шиповану версії місця установки шипів яскраво виділяються за рахунок фірмового обрамлення у вигляді зірочок. Крім естетичної складової дана інновація дозволяє подрібнювати шматочки укоченого снігу і льоду, з подальшим відведенням. Присутність спрямованого дизайну і зигзагоподібної форми центрального ребра жорсткості, колеса Z-Ice 1001-S здатні підтримувати максимальну точність управління, підвищувати тягово-зчіпні властивості і підтримувати стабільну курсову стійкість на зимових дорогах.

Зимові шини Zeetex Z-Ice 3000-S виділяють не тільки завдяки привабливою вартості, але і за рахунок великого набору сучасних технічних характеристик. Модель Z-Ice 3000-S має спрямований дизайн з фірмовою Z-образної конструкцією, яка розшифровує назву продукту. Протектор шин включає до свого складу відразу 4 дренажних канавки пилкоподібної форми, які додають колесам функціональності і прискорюють процес відведення снігу і води. Підвищений число ламелей і багаторядний пристрій шипів (в шиповану версії) покращують зчеплення на снігових і крижаних покриттях, надійно захищають від слешпленінга й збільшують стійкість на зимових дорогах. Типорозмірний ряд включає в себе кілька десятків найбільш затребуваних модифікацій в 15-19 посадочних діаметрах.

Відгуки про шини Zeetex

Заводские шины:

Варианты замены шины:

Варианты тюнинга шины: