Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Авторизовані шиномонтажні центри м. Днепр

Всі центри →

ул. Сечевых стрельцов, 91-A

Шинний центр iGum Днепр

ул. Янтарная, 2А


Шиномонтаж в Днепрі

Протягом всієї експлуатації кожний транспортний засіб піддається негативному впливу з боку сумнівної якості автомобільних доріг. Саме з цієї причини складно вгадати, в який момент часу може стати в нагоді не тільки контрольна балансування коліс, а й повноцінна процедура шиномонтажу в Днепрі. Важливо розуміти, що несвоєчасне вирішення проблем з колесами може привести до виникнення більш серйозних порушень і різкого зниження безпеки пересування. Деякі водії схильні вважати, що шиномонтаж в Києві є надмірно дорогою процедурою, однак, якісно проведений монтаж дозволить уникнути подальшої необхідності звертатися за послугами прокатки дисків в Днепрі і інших ремонтних операцій з транспортним засобом. Інтернет магазин Колесо2000 пропонує відвідати наші фірмові шиномонтажні центри в Днепрі, розташовані за адресами: вул. Січових стрельців, 91а (шиномонтажний центр «ZR») і вул. Янтарна, 2А (шиномонтажний центр «iGum»). Крім високоякісного сервісу та можливості отримати замовлений товар, ви зможете вживу переглянути наявні новинки в нашому виставковому залі.

Процес шиномонтажу в Днепрі об'єднано з виконанням точної і трудомісткої роботи, яка нерозривно пов'язана не тільки з присутністю спеціалізованих знань, але і наявністю спеціалізованого обладнання. Наші актуальні ціни шиномонтажу в Днепрі приємно здивують вас своєю вартістю і високою якістю виконання.
 

Рихтування та прокатка дисків в Днепрі

Незважаючи на підвищені характеристики міцності якості сучасних колісних дисків, після швидкісного потрапляння на бровку або в яму, часто з'являються деформації, часткові руйнування (втрата фрагментів, відколи, тріщини) обода. У такому випадку знадобиться ремонт дисків в Днепрі.
Ціна на рихтування дисків в Днепрі може мати різні значення, залежно від ступеня пошкодження виробу. Прокатка дисків в Днепрі є досить поширеною послугою в більшості шинних центрів, коли в процесі бортировки стає очевидно, що колісний диск має порушену геометрію і внаслідок цього статичний дисбаланс. У наших авторизованих центрах процедура прокатки проводиться на спеціалізованому обладнанні за сучасними методиками без підігріву!

Ремонт шин в Днепрі

ремонт шин в киеве

Напевно, хоча б раз за весь водійський стаж, кожен автовласник стикався з проблемою пошкоджених шин. Адже навіть за умови дуже акуратного і розмірено стилю водіння в хороших дорожніх умовах, ви не можете бути застрахованими від випадкових проблем з колесами. В ході використання машини можна зіткнутися з проколами протектора, різними розривами і пробоями каркаса, бічними і покривними порізами, грижами і багатьом іншим. Якщо колесо отримало одне з перерахованих вище пошкоджень, подальше використання неможливо. Компанія Колесо2000 пропонує професійний ремонт шин в Днепрі за доступними цінами.

Балансування коліс в Днепрі ціна

Деякі водії рідко замислюються і не розуміють, наскільки важлива така проста процедура, як балансування. Ціна балансування коліс в Днепрі завжди знаходиться в прийнятних діапазонах, незважаючи на те, що від цього заходу залежить коректна робота і довговічність підвіски, а крім того, безпеку і комфорт пересування.
 Наші фірмові центри пропонують послуги балансування коліс в Днепрі на сучасному обладнанні, яке працює на основі лазерного діагностики. Такі верстати дозволяють визначати точну геометрію колеса в зборі і вибирати найбільш грамотне розташування покришки на ободі диска.

Вулканізація шин в Днепрі

Будь-яке механічне пошкодження, яке сталося в ході випадкового наїжджування на бордюр, вибоїну або гострий предмет, призводить до проколу або розриву колеса. Покришки з розривами більше 10 мм також мають шанс на подальшу експлуатацію. Компанія Колесо2000 пропонує скористатися ремонтними послугами гарячої вулканізації шин в Днепрі із застосуванням високоякісних матеріалів. Після виконання роботи нашими фахівцями колеса знаходять друге життя і можуть експлуатуватися в звичайному режимі до повного стирання протектора. Замовивши послугу вулканізації шин в Днепрі у наших партнерів, ви отримуєте реальну економію коштів і гарантію безпечного пересування в подальшому!

Ремонт бічних порізів шин в Днепрі

Наші авторизовані центри виконають ремонт бічних порізів шин в Днепрі в найкоротші терміни з гарантованою якістю. Майстри використовують сучасні методики відновлення металевого корду з наступною вулканізацією травмованого ділянки колеса. Така технологія дозволяє уникати використання звичних латок, забезпечує прекрасну балансування і високі експлуатаційні характеристики без швидкісних обмежень.
Після проведення ремонту бічних порізів шин в Днепрі, наші працівники проводять обов'язкову перевірку. В ході її колесо накачується повітрям до значень, істотно перевищують встановлені норми (6-8 атмосфер) для того, щоб переконатися у високій якості проведених робіт.

Роботи з шипування шин в Днепрі

Шиповка гуми в Днепрі - ще один популярний вид послуг, для якого необхідний спеціальний шіповальние пістолет, верстат-упор і набір якісних шипів. Дане обладнання дозволяє встановлювати сталеві шипи протиковзання з діаметром фланця до 0.8 см на зимові шини «під шип». Найбільшою популярністю серед водіїв користуються одно-, дво- і трехфланцевие сталеві шипи протиковзання німецького, фінського, корейського і французького виробництва. Методика шипування шин в Днепрі дозволить забезпечити вашу зимову гуму ще більшою цепкостью і впевненістю на будь-яких слизьких видах дорожніх покриттів.
 
Однак, пам'ятайте - ніякі шипи не зможуть врятувати вас від дурості. Рулите уважно і відповідально!