Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Вихідний
Обратный звонок
Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваш телефон

Новий прихід колісних дисків GT і Replica

25.06.2021
Компанія Колесо2000 рада повідомити Вам про нове надходження колісних дисків. Асортимент нашого інтернет-магазину поповнився якісними і ексклюзивними варіантами за вигідними цінами. Тепер кожен наш клієнт має можливість перетворити зовнішній вигляд і поліпшити технічні характеристики свого автомобіля за допомогою надійних легкосплавних дисків GT і Replica. Свіжа партія литих коліс, виконаних за сучасною технологією «Superforming», вже доступна для замовлення за посиланням.
 

Переваги литих дисків GT і Replica

 
Колісні диски, які випускаються під брендами GT і Replica вже не перший рік перебувають на українському ринку. Водії встигли оцінити основні переваги цих виробів:
 
яскравий і різноманітний дизайн;
висока міцність лиття;
якісне лакофарбове покриття;
знижена вага;
доступна ціна;
максимально точні параметри.
 
В першу чергу литі диски привертають увагу покупців за рахунок свого різноманітного зовнішнього вигляду. Нова партія колісних дисків готова запропонувати найяскравіші та ексклюзивні дизайни, які дозволить вигідним чином виділити ваш транспортний засіб в потоці інших машин.
 
Важливим аспектом є міцність конструкції, яка допоможе захистити виріб від будь-яких механічних пошкоджень і дозволить радіти покупці протягом багатьох сезонів поспіль. Домогтися високих характеристик вдалося за рахунок інноваційної технології Superforming, яка має на увазі під собою складний процес штампування гарячого металу. Вперше дана технологія була випробувана в авіабудуванні, а вже потім в комплектації елітних гоночних автомобілів. Тепер оцінити переваги технології Superforming на власному досвіді може будь-який український водій!
 
Використання якісних лакофарбових матеріалів дозволяє активно використовувати диски в будь-яку пору року і тривалий час зберігати їм первозданний зовнішній вигляд. Знижений вага допомагає скоротити паливні витрати, поліпшити керованість і розгінну динаміку. Максимальна точність виготовлення забезпечує ідеальну посадку диска на авто, що виступає заставою безпечного і комфортного пересування. І найприємнішим моментом виступає доступна ціна, яка дозволить заощадити кошти без втрати якісної складової!